d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev18910111222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 30 2014 02:08pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Jul 2014 21:55)
indulok soon, eléggé bevagyok fosva lel


gl brah
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 02:11pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 30 2014 07:55pm)
indulok soon, eléggé bevagyok fosva lel


mintha disznóvágásra mennél
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 30 2014 02:25pm
Quote (Moonflow @ Jul 30 2014 10:05pm)
jolesz, csak tudod: wwtd.


Kosz a hasznos infot jolly.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 03:44pm
never go full beta, nem mentem oda senkihez



felhypeoltam magam a villamoson és egész jó kedvem lett de aztán ahogy leszálltam ez elis tűnt szoval máskor nem pazarolom az energiámat. meg a móricra miközben mentem szembejött a csaj aki megadta a számát pár napja valami csávóval és így nézett és mosolygott, eléggé röhögtem hogy wtf, küldtem neki 1 smst für die lulz ofc nem válaszolt de azért jót szórakoztam rajta.

az első setet dodgeoltam a deákon valamiért aztán meg eléggé hugyoznom kellett szóval mondom először hugyozok MAJD UTÁNA, de rég nemvoltam a deákon szoval nemvoltam vele tisztában hogy a meki bezár este meg a bokrokat is kivágták ahova régen lehetett menni hugyozni, aztán találtam 1 helyet de addigra eléggé elmúlt a hajlandóságom az egészre. hozzászóltam pár idegenhez ilyen útbaigazításkérés szintjén hogy hátha majd utána de valahogy nemvolt meg a lelkierőm hogy elindítsam az egészet, feels sad man.

eléggé más amúgy ez mint len az utszán nappal, mindenesetre jobb hogy elmentem mintha itthon ültem volna, holnap remélem több sikerrel járok lel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 30 2014 03:50pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Jul 2014 23:44)
never go full beta, nem mentem oda senkihez



felhypeoltam magam a villamoson és egész jó kedvem lett de aztán ahogy leszálltam ez elis tűnt szoval máskor nem pazarolom az energiámat. meg a móricra miközben mentem szembejött a csaj aki megadta a számát pár napja valami csávóval és így nézett és mosolygott, eléggé röhögtem hogy wtf, küldtem neki 1 smst für die lulz ofc nem válaszolt de azért jót szórakoztam rajta.

az első setet dodgeoltam a deákon valamiért aztán meg eléggé hugyoznom kellett szóval mondom először hugyozok MAJD UTÁNA, de rég nemvoltam a deákon szoval nemvoltam vele tisztában hogy a meki bezár este meg a bokrokat is kivágták ahova régen lehetett menni hugyozni, aztán találtam 1 helyet de addigra eléggé elmúlt a hajlandóságom az egészre. hozzászóltam pár idegenhez ilyen útbaigazításkérés szintjén hogy hátha majd utána de valahogy nemvolt meg a lelkierőm hogy elindítsam az egészet, feels sad man.

eléggé más amúgy ez mint len az utszán nappal, mindenesetre jobb hogy elmentem mintha itthon ültem volna, holnap remélem több sikerrel járok lel


tips fedora
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 03:52pm
ja meg ennél a 10 óránál jóval korábban kell kimenni, isnt gz hogy 11:45kor megy az uccsó villamos vissza utána meg 3negyed óra séta hazajutni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2014 03:53pm
:DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 03:55pm
próbáld meg úgy, hogy nem veszel fel semmit csak egy ballonkabátot és kérdezgesd őket, hogy akarnak-e látni valamit
:XD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 30 2014 03:56pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 30 2014 11:52pm)
ja meg ennél a 10 óránál jóval korábban kell kimenni, isnt gz hogy 11:45kor megy az uccsó villamos vissza utána meg 3negyed óra séta hazajutni


Deaktol kb 15perc a koli te extranoob v?

Quote (Senee @ Jul 30 2014 11:55pm)
próbáld meg úgy, hogy nem veszel fel semmit csak egy ballonkabátot és kérdezgesd őket, hogy akarnak-e látni valamit
:XD


Ezt majd kiprobalod te

This post was edited by putincykavodka on Jul 30 2014 03:56pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 03:56pm
Quote (putincykavodka @ Jul 30 2014 10:56pm)
Deaktol kb 15perc a koli te extranoob v?


mégis hogyan?




This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 30 2014 03:59pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111222Next
Add Reply New Topic New Poll