Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 30 2014 11:52pm)
ja meg ennél a 10 óránál jóval korábban kell kimenni, isnt gz hogy 11:45kor megy az uccsó villamos vissza utána meg 3negyed óra séta hazajutni
Deaktol kb 15perc a koli te extranoob v?
Quote (Senee @ Jul 30 2014 11:55pm)
próbáld meg úgy, hogy nem veszel fel semmit csak egy ballonkabátot és kérdezgesd őket, hogy akarnak-e látni valamit
:XD
Ezt majd kiprobalod te
This post was edited by putincykavodka on Jul 30 2014 03:56pm