d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 05:05am
Quote (Senee @ Aug 5 2014 11:55am)
http://www.timeswatcher.com/images/s/59.jpg


nálunk otthon a macska játszik ilyennel :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 05:06am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 11:05am)
nálunk otthon a macska játszik ilyennel :D


én kettesével baszom ki a kukába
szerintem ez így normális
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 5 2014 08:44am

legújabb drágaságom :wub:
a kép csak illusztráció
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 08:46am
Quote (Namechange @ 5 Aug 2014 15:44)
http://ml.watchprosite.com/img/watchprosite/ml/21/scaled/ml_image.895921.jpg
legújabb drágaságom :wub:
a kép csak illusztráció


Honnan a picsabol van Montblanc orad ? :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 5 2014 08:47am
Quote (josheide @ 5 Aug 2014 16:46)
Honnan a picsabol van Montblanc orad ? :D


szerintem csak replika, nem tudom honnan van, de már vagy 3-4 éve a szobámban lapult, csak túl nagy volt és most erőt vettem magamon hogy igazittassam
/báttyámé volt az fix, de nem hordta

This post was edited by Namechange on Aug 5 2014 08:48am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 08:48am
Quote (Namechange @ 5 Aug 2014 15:47)
szerintem csak replika, nem tudom honnan van, de már vagy 3-4 éve a szobámban lapult, csak túl nagy volt és most erőt vettem magamon hogy igazittassam


Hat valoszinuleg replika, mert egy ilyen eredeti vagy 1.5 millio forint. :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 08:50am
el nem bírom képzelni btw mi a faszért vesz valaki több millió forintért egy kibaszott órát
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 5 2014 08:50am
Quote (josheide @ 5 Aug 2014 16:48)
Hat valoszinuleg replika, mert egy ilyen eredeti vagy 1.5 millio forint. :D


Replika. :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 5 2014 08:50am
Quote (josheide @ 5 Aug 2014 16:48)
Hat valoszinuleg replika, mert egy ilyen eredeti vagy 1.5 millio forint. :D


honnan lehet tudni, hogy egy óra hamis amúgy? ránézésre gondolom, nem átnézed alaposan

pl. valakinek látod a kezén
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 08:52am
Quote (RRC @ Aug 5 2014 02:50pm)
honnan lehet tudni, hogy egy óra hamis amúgy? ránézésre gondolom, nem átnézed alaposan

pl. valakinek látod a kezén


hát ha amúgy egy csöves a gyerek akkor biztos hamis a rolexe
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll