Quote (josheide @ 5 Aug 2014 16:46)
Honnan a picsabol van Montblanc orad ?

szerintem csak replika, nem tudom honnan van, de már vagy 3-4 éve a szobámban lapult, csak túl nagy volt és most erőt vettem magamon hogy igazittassam
/báttyámé volt az fix, de nem hordta
This post was edited by Namechange on Aug 5 2014 08:48am