Quote (Taszilo.^ @ 28 Jul 2014 00:00)
ha befekteto lennek, miert fektetnek be olyanba, aminek meg nincs multja, igazabol jelene sem, full amatornek tunik minden es teljesen elerhetetlen a celkituzese is?
inkabb mennek arrebb 2 orszaggal, lengyelbe mar van dh
ha befektető lennék egész nap basznék