d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev18910111240Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2014 06:14am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 12:36)
hát jó

btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :

"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."

ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...

a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni :D


Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.

~ best regards anyd ~

Tollbamondva
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2014 06:15am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 12:36)
hát jó

btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :

"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."

ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...

a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni :D


Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.

~ best regards anyd ~

Tollbamondva
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 06:15am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 13:36)
hát jó

btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :

"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."

ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...

a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni :D


Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.

~ best regards anyd ~

Tollbamondva
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 20 2014 06:18am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 12:36pm)
hát jó

btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :

"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."

ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...

a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni :D


Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.

~ best regards anyd ~

Tollbamondva
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 06:44am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 11:36am)
hát jó

btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :

"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."

ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...

a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni :D


Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.

~ best regards anyd ~

Tollbamondva
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 06:45am
ubi mer nem segitesz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2014 07:01am
Van itt tldr, most telorol nem nezem vegig, de pl szerves kemian amikor errol beszeltunk arra jutotunk, hogy nem maga a szer okozza bizonyos drogoknal az agy karosodasat, hanem, a jarulekos dolgok. Mivel idegpalyakat blokkolnak etc, nem erzed, hogy bizonyos erzekszerveid, nem mukodnek megfeleloen, nem erzed a hatarokat, egyszeru pelda, porogsz, nem erzed, hogy szomjas vagy, kiszaradsz. De ez egesz tag palettan megy. Otthon geprol elolvasom a postokat.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 07:11am
Quote (Baleee @ Jul 20 2014 03:01pm)
Van itt tldr, most telorol nem nezem vegig, de pl szerves kemian amikor errol beszeltunk arra jutotunk, hogy nem maga a szer okozza bizonyos drogoknal az agy karosodasat, hanem, a jarulekos dolgok. Mivel idegpalyakat blokkolnak etc, nem erzed, hogy bizonyos erzekszerveid, nem mukodnek megfeleloen, nem erzed a hatarokat, egyszeru pelda, porogsz, nem erzed, hogy szomjas vagy, kiszaradsz. De ez egesz tag palettan megy. Otthon geprol elolvasom a postokat.


itt inkább hosszútávú hatásokról volt szó
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 07:58am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 02:11pm)
itt inkább hosszútávú hatásokról volt szó


Mondjuk irhatsz itt 393939 soros kommenteket de attol meg nem lesz a fuvezes egeszseges
persze mindketten szelsosegek vagytok( gurke: szivsz kettot es beall az agyhalal szerinted meg drog and roll)
meg mindig peldalozol hogy bezzeg az ALKOHOL hat ha az en fiam naponta bebaszna mint ahogy te beallszkicsit ugyereznem elbasztam a neveleset lyl
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 08:08am
Quote (Vismajor @ Jul 20 2014 03:58pm)
Mondjuk irhatsz itt 393939 soros kommenteket de attol meg nem lesz a fuvezes egeszseges
persze mindketten szelsosegek vagytok( gurke: szivsz kettot es beall az agyhalal szerinted meg drog and roll)
meg mindig peldalozol hogy bezzeg az ALKOHOL hat ha az en fiam  naponta bebaszna mint ahogy te beallszkicsit ugyereznem elbasztam a neveleset lyl


te egyébként oxigénhiányosan születtél?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111240Next
Add Reply New Topic New Poll