hát jó
btw beszélgetned kéne volt osztálytársammal
anyd levi találkozott vele pár évnyi rendszeres füvezés után, idézem :
"na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
jaja, blabla
*eltelik 5 perc*
na levi, hallom a pázmányra jársz, milyen? nehéz?
..."
ő valószínűleg pont egy szélsőséges eset, mert ahogy hallottam tényleg rengeteget tépett, meg brutális mennyiségeket,
de akkor is ...
a prof teljesen általánosan beszélt róla, havi 1-2 használatos kezdéssel, aztán egyre gyakrabban
de mondom, idén megkérem, hogy jobban térjen ki rá, mert tavaly is érdekelt volna sok embert, csak nem mertek kérdezni

Azota beszeltem vele errol es azt mondta hogy atom reszeg volt. Azota tobbszor is talalkoztam vele, es nincs vele semmi baj.