Quote (Senee @ 17 Jul 2014 20:37)
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo
világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit
na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jul 2014 20:42)
ezt remélem te sem gondoltad komolyan, ennyire alja ember nem lehetsz
en siman kinezem belole
amugy meg
gecire rohogok