d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajnaban Lelottek Egy Utasszallitot
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 01:30am
Quote (Smat @ 17 Jul 2014 21:43)
Majdnem biztos hogy az Ukranok lottek le imo, az oroszok mi a fasznak akarnanak meg bajt a nyakukba? Meg imo amikor putyin meg obama telefonalt az eset utan, akkor tuti arrol volt szo hogy az oroszok tudjak hogy az amcsik lovettek le a gepet az ukranokkal szoval jobb lenne ha visszavennenek a burgerzabalok.. Igazabol mind a ket fel (Amcsik/Oroszok) tudja hogy ki lotte le a gepet, de az oroszoknak nem igazan lenne erdeke ilyet csinalni imo...


mit olvasok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 01:32am
Szaz ec-kutato vesztette eletet a lelott repulogepen
http://444.hu/2014/07/18/szaz-aids-kutato-vesztette-eletet-a-lelott-repulogepen/

Kosz rak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 18 2014 01:35am
Quote (tevetava @ Jul 18 2014 07:32am)
Szaz ec-kutato vesztette eletet a lelott repulogepen
http://444.hu/2014/07/18/szaz-aids-kutato-vesztette-eletet-a-lelott-repulogepen/

Kosz rak


sztem az écgyógyszerek készítői lőtték akkor le a gépet
hát tönkremennek geic ha kitalálják a hüje kutatok h mi a gyogyir
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 18 2014 01:36am
Quote (tevetava @ Jul 18 2014 08:32am)
Szaz ec-kutato vesztette eletet a lelott repulogepen
http://444.hu/2014/07/18/szaz-aids-kutato-vesztette-eletet-a-lelott-repulogepen/

Kosz rak


remélem éces lesz amelyik lelötte
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 18 2014 03:53am
http://www.bbc.com/news/world-asia-28362158

Szia, akkor most megszulettel ujra, hajra
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 18 2014 05:07am
Hannibal volt mert kíváncsi volt mi történne
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 18 2014 05:21am
ebbe az emberi fajba csak az a jó hogy csinálnak coket, wowot meg kihozzák a pizzát
amúgy semmi szükségem nem lenne rátok
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 18 2014 05:21am
Quote (Senee @ Jul 18 2014 12:21pm)
ebbe az emberi fajba csak az a jó hogy csinálnak coket, wowot meg kihozzák a pizzát
amúgy semmi szükségem nem lenne rátok


:D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 18 2014 05:25am
Quote (Senee @ 17 Jul 2014 20:37)
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo

világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit


na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá


Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Jul 2014 20:42)
ezt remélem te sem gondoltad komolyan, ennyire alja ember nem lehetsz


en siman kinezem belole
amugy meg
gecire rohogok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 18 2014 05:27am
Quote (GoreKnight9 @ Jul 18 2014 11:25am)
en siman kinezem belole
amugy meg
gecire rohogok


csomoszor álmodtam már olyat hogy random bemegyek házakba és megeszem ami a hütöbe van jol érzem magam használom a cuccaikat meg baszok vleük
sztem ez tök fun
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll