d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev189101112105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 5 2014 02:31am
Quote (anyd @ Jul 5 2014 08:58am)
Nekem valahogy sosem volt gondom erre, ket-harom sor utan a napot is lehazudom ha kel, de legtobbszor facebookon ismerkedek, nyilvan ugy hogy mar legalabb egyszer talalkoztunk. Bár eleg gaz mert ha ugy nezzuk a mostani baratnomon kivul az eddigiek engem szedtek fel


>hazudni
>2014


shiggy diggy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2014 02:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 5 Jul 2014 09:37)
írt nekem badoon 1 gecijó csaj, ittvannak képek de ne legyetek zselék:







































http://4.ii.gl/og13V6Kf.png

http://1.ii.gl/E-RWGF-.png

http://4.ii.gl/EM7MUFMz.png


oh my fuck god


jóka cicik
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 5 2014 02:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 5 2014 09:37am)
írt nekem badoon 1 gecijó csaj, ittvannak képek de ne legyetek zselék:







































http://4.ii.gl/og13V6Kf.png

http://1.ii.gl/E-RWGF-.png

http://4.ii.gl/EM7MUFMz.png


oh my fuck god


Rohogok
De azert ragugliztam mi ez

The Badoon are a reptilian alien species in the fictional Marvel Comics universe.
Kosz mate
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 5 2014 03:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 5 2014 09:31am)
>hazudni
>2014


shiggy diggy


Ez csak egy szolas
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 5 2014 04:21am
Quote (putincykavodka @ 5 Jul 2014 10:55)
Rohogok
De azert ragugliztam mi ez

The Badoon are a reptilian alien species in the fictional Marvel Comics universe.
Kosz mate


rohogok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 5 2014 05:26am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 5 2014 12:21pm)
rohogok


Ne rohogj
Nekem nem jott be ez a netes ismerkedes btw
(0In irl lyfe meg megannyira se xd)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 5 2014 05:26am
vhogy igy

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 5 2014 05:29am
tudok faszságokat összehordani, de felesleges mert 4 éve együtt vagyok a bnömmel akit valszeg el is fogok jegyezni soon

This post was edited by rapiddani on Jul 5 2014 05:30am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 5 2014 05:35am
Quote (rapiddani @ Jul 5 2014 11:29am)
tudok faszságokat összehordani, de felesleges mert 4 éve együtt vagyok a bnömmel akit valszeg el is fogok jegyezni soon


életed legnagyobb hibáját követnéd el vele

huszonévesen összekötni az életed akárkivel..
gg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 5 2014 05:37am
segits mes
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112105Next
Add Reply New Topic New Poll