d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev18910111222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 03:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 3 2014 11:09pm)
már a múltkori postodat is kiszedték szóval én nem raknám be a profilomba. megyek reportollak is


Faj az igazsag? Mindenrol te tehetsz es senkinek nem segitesz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2014 03:19pm
Quote (putincykavodka @ Jul 3 2014 10:18pm)
Faj az igazsag? Mindenrol te tehetsz es senkinek nem segitesz


de magamnak segitek :^)

meg annak aki megérdemli
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 3 2014 03:21pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 3 2014 11:19pm)
de magamnak segitek :^)

meg annak aki megérdemli


Aha
Nem is irok semmit mar inkabb
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2014 03:25pm
Quote (S4nyy @ Jul 3 2014 06:25pm)
egy fél órára elbóbiskoltam délután, azt álmodtam hogy egy nagyra nőtt( kb 30 cm átmérőjű) teknős éles hegyes fogakkal kerget a házban és néha kimegy tálból görögdinnyét enni. a legrosszabb ahogy futottam előle és hallottam ahogy slattyog és egyre közelebb van.  elég rossz volt.


itt azért felröhögtem
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jul 3 2014 03:27pm
Quote (cowding @ 2 Jul 2014 15:37)
Ha meg nem olvastad volna:
Regen en is csinaltam, volt egy kis notesz + toll az agyam mellett, es ebredes utan rogton leirtam ezeket
Azt olvastam, hogy ha rovid idon belul nem irod le oket torlodik ("biztonsagi okokbol", hogy tudd mi a valos es mi nem) de ha visszaolvasgatod oket akkor idovel egyre tobbre tudsz emlekezni
Meg vannak ilyen gyakorlatok is (tukor,lampa)


Lucid Dreaming:

Quote
éles fájdalmat éreztem a fejemben, kirázott a hideg és megint az ágyamba kerültem


Ilyet én is gyakran átélek, általában amikor realizálom, hogy egy álomban vagyok, akkor érzek egy ilyen éles fájdalmat (ami inkább hasonlít agyfájáshoz, mint fejfájáshoz, ha ennek van értelme) + kiráz a hideg, és visszakerülök az ágyamba.
Ezért nekem nem is megy az álomirányítás, mert ha egyszer rájövök, hogy álmodok, rögtön jön amit előbb írtam.
Te vagy az első, akiről tudok, hogy valami hasonlót tapaszalt. :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2014 03:37pm
Quote (cowding @ 2 Jul 2014 14:37)
Ha meg nem olvastad volna:
Regen en is csinaltam, volt egy kis notesz + toll az agyam mellett, es ebredes utan rogton leirtam ezeket
Azt olvastam, hogy ha rovid idon belul nem irod le oket torlodik ("biztonsagi okokbol", hogy tudd mi a valos es mi nem) de ha visszaolvasgatod oket akkor idovel egyre tobbre tudsz emlekezni
Meg vannak ilyen gyakorlatok is (tukor,lampa)


ébresztő megszólal még azt se tudom kikapcsolni, mert megkérdezi hogy mennyi 4 + 2, annyira kómásan ébredek
megnézném hogy mikor lennék képes fogni egy tollat és leírni :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 4 2014 02:02am
eleg vikinges volt a kerettortenet, jeghegyek, dagadt szoros baltas emberek etc

egy szep csajt kellett elkapni valamiert, de elmenekult tolunk valami labirintusba, es nem tudtuk utolerni

a labirintus kijarata a jeghegy tetejen volt, felmasztam a hegyre, es ott volt a csaj

az egyik szeles, egyelu torommel oltem meg, lentrol felfele vagtam a allkapcsa mege


aztan elgondolkoztam hogy miert is oltem meg ezt a tok szep csajt, nagyon szomoru lettem es felebredtem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2014 02:05am
annyira emlekszem, hogy vezettem, emlekszem felalomban konstataltam reggel, hogy semmi erdekes nem tortent amire emlekeztem, szoval ugy dontottem, hogy annak megorzesere sem erdemes energiat fektetni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 4 2014 02:46am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 4 2014 09:02am)
eleg vikinges volt a kerettortenet, jeghegyek, dagadt szoros baltas emberek etc

egy szep csajt kellett elkapni valamiert, de elmenekult tolunk valami labirintusba, es nem tudtuk utolerni

a labirintus kijarata a jeghegy tetejen volt, felmasztam a hegyre, es ott volt a csaj

az egyik szeles, egyelu torommel oltem meg, lentrol felfele vagtam a allkapcsa mege


aztan elgondolkoztam hogy miert is oltem meg ezt a tok szep csajt, nagyon szomoru lettem es felebredtem


szerintem ha nem látnám ki írta akkor is kitalálnám hogy a te álmod :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 4 2014 03:08am
Quote (anyd @ Jul 4 2014 09:46am)
szerintem ha nem látnám ki írta akkor is kitalálnám hogy a te álmod :D


pedig nem jellenzo, szerintem meg sosem oltem meg senkit almomban, foleg nem ok nelkul egy vedtelen not
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111222Next
Add Reply New Topic New Poll