Quote (cowding @ 2 Jul 2014 15:37)
Ha meg nem olvastad volna:
Regen en is csinaltam, volt egy kis notesz + toll az agyam mellett, es ebredes utan rogton leirtam ezeket
Azt olvastam, hogy ha rovid idon belul nem irod le oket torlodik ("biztonsagi okokbol", hogy tudd mi a valos es mi nem) de ha visszaolvasgatod oket akkor idovel egyre tobbre tudsz emlekezni
Meg vannak ilyen gyakorlatok is (tukor,lampa)
Lucid Dreaming:
Quote
éles fájdalmat éreztem a fejemben, kirázott a hideg és megint az ágyamba kerültem
Ilyet én is gyakran átélek, általában amikor realizálom, hogy egy álomban vagyok, akkor érzek egy ilyen éles fájdalmat (ami inkább hasonlít agyfájáshoz, mint fejfájáshoz, ha ennek van értelme) + kiráz a hideg, és visszakerülök az ágyamba.
Ezért nekem nem is megy az álomirányítás, mert ha egyszer rájövök, hogy álmodok, rögtön jön amit előbb írtam.
Te vagy az első, akiről tudok, hogy valami hasonlót tapaszalt.
