d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev18910111220Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 23 2014 11:16am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2014 03:47pm)
Szerintetek mennyi az a minimum havi jövedelem, amiből már normálisan lehet élni?
Nektek mit jelent a normálisan élni, mit értetek benne, és mi az ami már luxus?


magyarorszagon 250k alatt nem igen vallalnek el semmit
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 11:16am
Quote (Rawen @ Jun 23 2014 05:15pm)
ezaz, síeljenek az osztrákok, nekünk magyar alföldünk van, itt nem divat


nemigazán értem veled mi a fasz van
mindenesetre jó reklám vagy a postblockernek, lehet lassan leszedem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 11:17am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 19:16)
nemigazán értem veled mi a fasz van
mindenesetre jó reklám vagy a postblockernek, lehet lassan leszedem


meleg vagyok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 11:29am
Quote (bamboo @ Jun 23 2014 06:16pm)
nemigazán értem veled mi a fasz van
mindenesetre jó reklám vagy a postblockernek, lehet lassan leszedem


Spammel hogy tartsa a 20as PPD-t.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 11:35am
szegény rezsőt leszarta mindenki, pedig érdekeset postolt

szerintem 150-200k-ból kb. kényelmesen el lehet lenni, főleg ha mondjuk együttélsz valakivel, aki szintén keres, és csomó fix cost feleződik. ez az összeg ofc főleg a mostani igényeimet mutatja, később ha akarok kocsit, gyereket stb. nyilván nő az összeg.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 23 2014 11:41am
Heti £250-bol normalisan tudok elni, es meg bulizni is, meg minden :}
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 11:44am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jun 2014 19:29)
Spammel hogy tartsa a 20as PPD-t.


az elég kevés heti 600 posthoz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 23 2014 11:49am
10 000

veszek belőle 5g füvet


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 11:51am
Amugy most latom igazan az elönyeit annak hogy Svajcban elek hogy kezdek dolgozni.

5000 CHF az egy normalis kezdöfizetes

1200 CHF lakas
500 CHF adozas
300 betegbiztositas
120 internet
500 etkezes

Fizetesem majdnem felet felre tudom rakni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 23 2014 11:53am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jun 2014 18:51)
Amugy most latom igazan az elönyeit annak hogy Svajcban elek hogy kezdek dolgozni.

5000 CHF az egy normalis kezdöfizetes

1200 CHF lakas
500 CHF adozas
300 betegbiztositas
120 internet
500 etkezes

Fizetesem majdnem felet felre tudom rakni.


Nekem 2100 az albi lol

This post was edited by ace07 on Jun 23 2014 11:53am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111220Next
Add Reply New Topic New Poll