d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Akarod H
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:49pm
milyen csodalatos happy end
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:53pm
now kiss
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 19 2014 03:58pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 10:40pm)
Najo, ha leirod ertelmesen nem szarkasztikusan 5mondatban hogy mekkora fasz voltal es nem postolgatod utana semmilyen topikban ilyen negativ dolgokat rolam meg ezzel kapcsolatban, hogy nem is igy meg ugy volt, akkor legalabb egy evig nem postolok jspre es ubi is happy lehet, addig visszajovok a huszadik accommal is)


ezt?



balázs ne haragudj fasz voltam, nem volt semmi jogom ahhoz és okom rá hogy többször is megüsselek, miután te vendégül láttál a nyaralódban. sajnos mentális problémákkal küzdök és ennek te ittad meg a levét. kihasználtam a naivságodat és a jó szívedet és obszcén viccet űztem belőle élőben is és itt a fórumon is, szemét voltam. remélem egyszer megbocsájtasz majd nekem azokért a dolgokért amiket veled tettem. addig is próbálj meg a jövőbe tekinteni és ne a múlton töprengeni, a jövőt még megváltoztathatod. minden jót kívánok balázs


:)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 19 2014 04:03pm
ezt el lehetne adni romantikus dráma filmként
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 19 2014 06:09pm
oké. ha még egyszer meglátlak, pofán verlek. ez a kibaszott )))) minden fos szöveg végén elérte hatását
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 09:21pm
Quote (Makkertest @ Jun 20 2014 12:09am)
oké. ha még egyszer meglátlak, pofán verlek. ez a kibaszott )))) minden fos szöveg végén elérte hatását


fuuu mutasd meg mindenkinek mien kemény gyerek vagy ezaz


nem semmi emberiség elleni galádságot tett ezzel a ))))))))-valvel
durva

This post was edited by Senee on Jun 19 2014 09:29pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 20 2014 04:26am
Quote (MarcusD @ Jun 19 2014 11:03pm)
ezt el lehetne adni romantikus dráma filmként


biztos lenne love a projekt ala, amennyit paradeznaka homokosok korul mostanaban

ebbol is lehetne egy "a buzi cowboyok pudingot esznek"
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2014 04:29am
Quote (Makkertest @ 20 Jun 2014 02:09)
oké. ha még egyszer meglátlak, pofán verlek. ez a kibaszott )))) minden fos szöveg végén elérte hatását


lol))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 20 2014 04:34am
Quote (tevetava @ 20 Jun 2014 12:29)
lol))


tevatave))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2014 04:34am
Quote (Rawen @ 20 Jun 2014 12:34)
tevatave))


takarodjon)))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll