d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 10:20am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 06:17pm)
ez a post igazabol tobbet er minden szonal
latom legalabb erzekeny pontra tapintottam


Ezt pont annyira latod jol mint sajat magadat :D
Felesleges konkretan arra valaszolnom amit irtal, mivel az egesz bullshit, megintcsak hazudsz/ferited a dolgokat, ahogy szoktad
De mint mondtam, folytasd csak nyugodtan
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 16 2014 10:23am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 05:03pm)
( :

szerintem te el sem ovlasod a sajat postjaidat
Minden egyes postodban van valami verlazito hidden szurkalodas-veskelodes olyan emberrel szemben, aki aznap meg hozzad sem szolt. Nem tudom, hogy ilyenkor a szimpla rosszindulat beszel beloled, vagy csak igy probalod meg magadat egy picit jobban erezni. Regota ismerlek (rl is), es tudom, hogy abszolute nincsenek barataid, nincs baratnod/baratod, az egyetlen dolog amivel nyugtatgatod magadat, hogy tanulsz, ehhez kepest mar egyszer ki is buktal az egyetemrol. Rendszeresen elezed a nyelvedet velem kapcsolatban ebben a temaban, mikozben ugyan ott tartunk, ugy, hogy en ket evvel fiatalabb vagyok nalad.
Ezer meg egyszer eljatszottad mar, hogy te vagy a normalis a jofiju, aztan valami csak mindig kihoz a sodrodbol, es elobujik beloled a szociopata. Ezt minden egyes alkalommal eljatszod az egesz subbal, mindig azutan hogy kibannoltatnak es krealsz egy uj multit. En tudom, hogy ki vagy. Ram is pontosan azota vagy merges, hogy megmondtam, hogy mindenhonnan tiltottalak, mert en nem vagyok veled hajlando foglalkozni, nekem semmi szuksegem arra hogy floodoljak a facebookomat azzal, hogy gergoke jarabekg g gergo gergo gergoke gergo.
En elhiszem, hogy te ebben a nagyon normalis ember vagyok, felulemelkedtem mar mindenkin etc tudatba ringatod magad, csak akkor nem ertem, hogy honnan jon elo a szociopata felevente beloled, meg azt, hogy miert kell ilyen fereg modon minden egyes postodban kotoszkodni valakivel.
Nem tudom, honnan ered a te felsobbrenduseg erzeted, de szivesen helyrerakom mostmar, ha mar a szuleid nem vertek beled egy gerincet, en egesz biztosan fogok.
Szar lehet az embernek abban a tudatban leelni az eletet, hogy egy nyomorult kocka, aki meg csak okosnak sem okos (okos ember ugye nem bukik ki az egyetemrol), de sajnos valakinek ennyi jut, torodj bele, es ne masokon torteno ercelodessel probald meg magadat jobban erezni.


Belole ugye felevenkent elojon a szociopata
Masok meg abban lelik orumuket h egy forumon irogatjak hogy jol agyonverne egy masik forumozot ha az elmereszelne menni a tslira
Hat igen micsoda emberek vannak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:23am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 05:20pm)
Ezt pont annyira latod jol mint sajat magadat :D
Felesleges konkretan arra valaszolnom amit irtal, mivel az egesz bullshit, megintcsak hazudsz/ferited a dolgokat, ahogy szoktad
De mint mondtam, folytasd csak nyugodtan


( :
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 10:26am
Quote (Vismajor @ Jun 16 2014 06:23pm)
Belole ugye felevenkent elojon a szociopata
Masok meg abban lelik orumuket h egy forumon irogatjak hogy jol agyonverne egy masik forumozot ha az elmereszelne menni a tslira
Hat igen micsoda emberek vannak


Wat? Noo, eddig meg azert akart agyonverni mert minden postomban baszogatom allitolag
Ebben legalabb igaza van :thumbsup:
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:30am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 05:26pm)
Wat? Noo, eddig meg azert akart agyonverni mert minden postomban baszogatom allitolag
Ebben legalabb igaza van :thumbsup:


ennyi

de az hogy vismajor fogyatekos az nem uj

This post was edited by jarabekg on Jun 16 2014 10:30am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 16 2014 10:32am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 05:30pm)
ennyi

de az hogy vismajor fogyatekos az nem uj


Te is ahol tudsz nyomorekoskodsz velem mikozben en szarlak le nagy ivbe
Mesh is igy nyomta aztan megdumaltuk h minek baszogassuk egymast es en nem baszogatom ot o se engem, de beled ennyi sem szorult
Nem tudom mi alapjan gondolod hogy kulonbozol ricitol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 10:33am
alakul
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 10:37am
Quote (Vismajor @ Jun 16 2014 05:32pm)
Te is ahol tudsz nyomorekoskodsz velem mikozben en szarlak le nagy ivbe
Mesh is igy nyomta aztan megdumaltuk h minek baszogassuk egymast es en nem baszogatom ot o se engem, de beled ennyi sem szorult
Nem tudom mi alapjan gondolod hogy kulonbozol ricitol


Nyiltan egyertelmuen megmondtam, hogy mi zavar benned, nem csak utalgattam, aztan adtam az artatlant.
De te is ugyan ugy beirtad, hogy hude meg fogsz verni : DDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 16 2014 10:40am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 05:37pm)
Nyiltan egyertelmuen megmondtam, hogy mi zavar benned, nem csak utalgattam, aztan adtam az artatlant.
De te is ugyan ugy beirtad, hogy hude meg fogsz verni : DDDDD


Nem ertem mi a kunbseg
Vagy szerinted ha mindig beszologatsz mint egy kibaszott teenager akkor majd megvaltozok a kedvedert vagy mi?
En is megmondtam nyiltan h a kibaszottul harsogo ostobasagod es az emelle tarsulo gogos kibaszotz idegesito megse reagalok minden posztodra hogy NYOMOREK JARA xxxdxd csak siman leszarlak
Most is csak azert valaszolgatok mert nincs dolgom es telon nincs pb ezert latom mit bogsz ossze vissza
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2014 10:41am
vanek összeuszítja ricit, jarát, vist és mesht, már kezében a popcorn
szerintem innentől ő nyert
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll