Quote (Fej @ Jun 14 2014 02:09pm)
ha esetleg ezeket a logokat kapnak meg a szulei, utana tenyleg eleg erdekes beszelgetes lenne
ha megvannak még én szívesen elküldöm majd csokorba szedve
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 02:12pm)
pont azért nem szól hozzám mert se neki se seneenek se a többi nyomoréknak nem írok vissza semmit és megunják
implying megunná hogy nekem irogasson, nem ismered eléggé. senee meg úgyse megy el szóval tökmind1 hogy leállsz-e vele vagy nem, ha épp van kedved vitatkozni arról hogy szar-e az élet, akkor miért ne
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 07:13am