d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev18910111217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2014 07:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:06pm)
jaj de hát szegény gyerek ne bántsd már olyan geci vagy :))))) jó gyerek ez hát nem látod? nekem sose írt semmi rosszat én elvoltam vele, semmi baj nincs vele én mondom! :)) nyugodtan jsp talira is engedjétek már hát szegény gyereket ne rekesszétek már ki hát milyen dolog ez milyen geci emberek vagytok ti?? :((

/bármelyik naiv hülye ember akit megtéveszt MÉG MINDIG az hogy rici kétszínű a külvilág felé, meg azok felé akik alig ismerik/


Sajnos tul sok idöt kell vele tölteni hogy rajöjjel milyen is valojaban.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 07:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:06pm)
jaj de hát szegény gyerek ne bántsd már olyan geci vagy :))))) jó gyerek ez hát nem látod? nekem sose írt semmi rosszat én elvoltam vele, semmi baj nincs vele én mondom! :)) nyugodtan jsp talira is engedjétek már hát szegény gyereket ne rekesszétek már ki hát milyen dolog ez milyen geci emberek vagytok ti?? :((

/bármelyik naiv hülye ember akit megtéveszt MÉG MINDIG az hogy rici kétszínű a külvilág felé, meg azok felé akik alig ismerik/


ja meg a szokásos "engem nem zavar" post


mintha valaki azt írná hogy őt nem zavarja hogy megerőszakolt és megölt valaki 10 nőt, hiszen hát nem vele történt szóval ki nem szarja le! pszicho/szociopaták ftw
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 07:09am
Quote (Saenchai @ 14 Jun 2014 14:03)
nekem olyanokat írogatott régebben, hogy el fogja kapni az öcsémet, aztán megkötözi valami pincében, és minden nap meg fogja erőszakolni, aztán megöli


ha akkor találkozok vele irl, biztos hogy szilánkosra törtem volna az arcát, akármennyire is üresen fenyegetőzött


ha esetleg ezeket a logokat kapnak meg a szulei, utana tenyleg eleg erdekes beszelgetes lenne
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 07:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 15:06)
jaj de hát szegény gyerek ne bántsd már olyan geci vagy :))))) jó gyerek ez hát nem látod? nekem sose írt semmi rosszat én elvoltam vele, semmi baj nincs vele én mondom! :)) nyugodtan jsp talira is engedjétek már hát szegény gyereket ne rekesszétek már ki hát milyen dolog ez milyen geci emberek vagytok ti?? :((

/bármelyik naiv hülye ember akit megtéveszt MÉG MINDIG az hogy rici kétszínű a külvilág felé, meg azok felé akik alig ismerik/


én is utálom mint a szart, megmondtam, hogy ne jöjjön a talira se de csak szimplán ignorálom a faszságait
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 07:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:59pm)
EPIC MEN XDDDDDDDDD



igen mert te nagyon ismered ricit egyébként, nyilván nem 1 full lelkibeteg elmebeteg lowlife elbaszott ember, akinél bármikor elkattanhat valami


Nem
Ez pont te vagy, mint azt mar bebizonyitottad :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 07:11am
Quote (Rawen @ Jun 14 2014 02:09pm)
én is utálom mint a szart, megmondtam, hogy ne jöjjön a talira se de csak szimplán ignorálom a faszságait


igen mert téged nem quoteol minden második topicban és hozzád sem szól azóta hogy 1 éve még a dota topicban ugatott. így nem nehéz ignorálni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2014 07:11am
Quote (putincykavodka @ 14 Jun 2014 14:55)
Aha
Ok
En befejeztem
Kar foglalkozni ezzel a fogyatekkal


Quote (putincykavodka @ 14 Jun 2014 15:10)
Nem
Ez pont te vagy, mint azt mar bebizonyitottad :)


tartott 15 percig
wow
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 07:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 15:11)
igen mert téged nem quoteol minden második topicban és hozzád sem szól azóta hogy 1 éve még a dota topicban ugatott. így nem nehéz ignorálni


pont azért nem szól hozzám mert se neki se seneenek se a többi nyomoréknak nem írok vissza semmit és megunják
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2014 07:12am
Quote (sylke @ Jun 14 2014 02:11pm)
tartott 15 percig
wow


Ebböl is latszik mennyire mad.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 07:12am
Quote (Fej @ Jun 14 2014 02:09pm)
ha esetleg ezeket a logokat kapnak meg a szulei, utana tenyleg eleg erdekes beszelgetes lenne


ha megvannak még én szívesen elküldöm majd csokorba szedve

Quote (Rawen @ Jun 14 2014 02:12pm)
pont azért nem szól hozzám mert se neki se seneenek se a többi nyomoréknak nem írok vissza semmit és megunják


implying megunná hogy nekem irogasson, nem ismered eléggé. senee meg úgyse megy el szóval tökmind1 hogy leállsz-e vele vagy nem, ha épp van kedved vitatkozni arról hogy szar-e az élet, akkor miért ne

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 07:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111217Next
Add Reply New Topic New Poll