d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vakáció - Ki Hova Megy Nyáron > értelmes Topic
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 09:35am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 17:35)
a 300k


Ajándék, nekem 0 huf

Persze szerintem ez még elég messze van a luxustól. 1 hét külföld évente európán belül.
Tiszta habzsolás.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 23 2014 09:36am
Banned
Posts: 6
Joined: Jun 23 2014
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:10am
mallorcan voltam 1 hetig, 3-4 eve nem voltam normalis helyen nyaralni, mostmar kurvara el akartam menni
nagyon jo volt, lekurtam 1 orosz es 2 holland csajt, 7 napbol otot buliztunk batyammal
tele van nemetekkel, nemetul szolnak hozzad az utcakon/mindenhol kb, nemetul vannak a szorakozohelyek nevei a szemuvegarus niggerek(akik valojaban dr0got arulnak) is nemetul szolitanak meg, aki nyugisan akar elmenni nyaralni az ne ide jojjon, valamint az se aki nem szereti az uvoltozo nemet fiatalokat akiknek akkora az arcuk hogy mar nem tudjak mit kezdjenek magukkal

meg iden nyaron el akarunk meg horvatorszagba 1-2 hetre, attol fugg mennyit kell telefonalgatn/intezkedni/kocsinak dolni

itt van 2 kep a habtestemrol! sylnek kuldom hogy verjem a torkaba

http://1.ii.gl/4BixNGkc.png

http://1.ii.gl/awvt4A7M.png

valoszinuleg mindjart bannolnak, szeretlek titeket
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:12am
Quote (rezsopappa @ 23 Jun 2014 18:10)
mallorcan voltam 1 hetig, 3-4 eve nem voltam normalis helyen nyaralni, mostmar kurvara el akartam menni
nagyon jo volt, lekurtam 1 orosz es 2 holland csajt, 7 napbol otot buliztunk batyammal
tele van nemetekkel, nemetul szolnak hozzad az utcakon/mindenhol kb, nemetul vannak a szorakozohelyek nevei a szemuvegarus niggerek(akik valojaban dr0got arulnak) is nemetul szolitanak meg, aki nyugisan akar elmenni nyaralni az ne ide jojjon, valamint az se aki nem szereti az uvoltozo nemet fiatalokat akiknek akkora az arcuk hogy mar nem tudjak mit kezdjenek magukkal

meg iden nyaron el akarunk meg horvatorszagba 1-2 hetre, attol fugg mennyit kell telefonalgatn/intezkedni/kocsinak dolni

itt van 2 kep a habtestemrol! sylnek kuldom hogy verjem a torkaba

http://1.ii.gl/4BixNGkc.png

http://1.ii.gl/awvt4A7M.png

valoszinuleg mindjart bannolnak, szeretlek titeket


Duknalak!
Banned
Posts: 6
Joined: Jun 23 2014
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:15am
Quote (Baleee @ Jun 23 2014 06:12pm)
Duknalak!


hianyoznak a kozos pokazmorunok balint:d
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 10:16am
Quote (rezsopappa @ Jun 23 2014 05:10pm)
mallorcan voltam 1 hetig, 3-4 eve nem voltam normalis helyen nyaralni, mostmar kurvara el akartam menni
nagyon jo volt, lekurtam 1 orosz es 2 holland csajt, 7 napbol otot buliztunk batyammal
tele van nemetekkel, nemetul szolnak hozzad az utcakon/mindenhol kb, nemetul vannak a szorakozohelyek nevei a szemuvegarus niggerek(akik valojaban dr0got arulnak) is nemetul szolitanak meg, aki nyugisan akar elmenni nyaralni az ne ide jojjon, valamint az se aki nem szereti az uvoltozo nemet fiatalokat akiknek akkora az arcuk hogy mar nem tudjak mit kezdjenek magukkal

meg iden nyaron el akarunk meg horvatorszagba 1-2 hetre, attol fugg mennyit kell telefonalgatn/intezkedni/kocsinak dolni

itt van 2 kep a habtestemrol! sylnek kuldom hogy verjem a torkaba

http://1.ii.gl/4BixNGkc.png

http://1.ii.gl/awvt4A7M.png

valoszinuleg mindjart bannolnak, szeretlek titeket


letöröltél facebookrol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:17am
Quote (rezsopappa @ 23 Jun 2014 18:15)
hianyoznak a kozos pokazmorunok balint:d


Jaja, meg, hogy kiborulj, hogy milyen dropom van, amikor neked semmi. 8DDDD

This post was edited by Baleee on Jun 23 2014 10:17am
Banned
Posts: 6
Joined: Jun 23 2014
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2014 06:16pm)
letöröltél facebookrol


dafuq, tobben is irtak hogy mer toroltem le oket, pedig senkit se toroltem le mostanaban
bejelollek

Quote (Baleee @ Jun 23 2014 06:17pm)
Jaja, meg, hogy kiborulj, hogy milyen dropom van, amikor neked semmi. 8DDDD


az elejen jol ment a szekerem, engem szidtak a dropjaim miatt aztan kesobb mar szerencsetlen voltam 8DD

This post was edited by rezsopappa on Jun 23 2014 10:19am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 10:19am
Quote (rezsopappa @ 23 Jun 2014 18:18)
dafuq, tobben is irtak hogy mer toroltem le oket, pedig senkit se toroltem le mostanaban
bejelollek


En meg a tarkomra tetovalom, hogy szeretlek rezso
gray face
no space
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll