Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 17:37)
te mindig mindenkit bevédesz, miért vagy ennyire naív
whiteknight vagyok, sylke is megmondta.
Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.
Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.
Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 17:38)
csak engem utal
Nem, de nagyon elvezlek piszkalni. Meg Vist is.
This post was edited by josheide on Jun 11 2014 10:40am