d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 10:24am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 04:19pm)
jó csak a josheidétől pont nem vártam ilyen postot... ezt most emésztenem kell


josheide ezeknek a faszoknak a haverja
nem tudom miért akarsz bele kapaszkodni

egy percig nem gondolkodna (ha mod lenne) azon ki kezdte a vitát annak idején; a haverok vannak többségben, te meg egyedül -> neked kéne menni
az hogy ők kezdték az anyázást veled szemben is az nem lényeg; ők vannak többen, körbeszopkodjak egymas fszsadat és ezért te vagy a szemét slusszpassz
és ő ehhez még tapsol is
gg ember
nem tudom mit vársz tőle

This post was edited by Senee on Jun 11 2014 10:25am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:25am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:12)
szó nincs panaszkodásról, először páran olvasgattuk néha, és röhögtünk az állandó flameléseken, aztán miután beregeltem már mindennapos dolog lett


paran olvasgattatok neha... mielott beregeltel...

te tenyleg ennyire hulyenek nezel mindenkit?

meg veletlenul sem egy nyomorult multi vagy akit miutan 20x elkuldtek mar a picsaba, meg mindig kenyszernek erezte, hogy visszajojjon sirni

ember hogy lehet ennyire szanalmas, ez mar valami rekord
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:26am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 05:25pm)
paran olvasgattatok neha... mielott beregeltel...

te tenyleg ennyire hulyenek nezel mindenkit?

meg veletlenul sem egy nyomorult multi vagy akit miutan 20x elkuldtek mar a picsaba, meg mindig kenyszernek erezte, hogy visszajojjon sirni

ember hogy lehet ennyire szanalmas, ez mar valami rekord


reported

jöhet még, adj ki magadból mindent, ha már ver az élet, legalább itt érezd jól magad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:29am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 17:26)
reported

jöhet még, adj ki magadból mindent, ha már ver az élet, legalább itt érezd jól magad


ezeket a reportolgatasokat, illetve hogy majd szolsz egy modnak es jajj lesz nekem, te amugy komolyan gondolod? vagy megis mit varsz, hogy majd ezek utan nem irom le, hogy mekkora egy szanalom vagy

rohogok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:29am
Quote (sylke @ Jun 11 2014 05:24pm)
miért vagy annyira jo hogy nem blockolod


nem mukodik a postblockerem chromeban már 1 hete, írtam már vagy 2x, nemtudok mit csinálni vele. firefoxot meg ezért nemfogok elkezdeni használni

Quote (Fej @ Jun 11 2014 05:29pm)
ezeket a reportolgatasokat, illetve hogy majd szolsz egy modnak es jajj lesz nekem, te amugy komolyan gondolod? vagy megis mit varsz, hogy majd ezek utan nem irom le, hogy mekkora egy szanalom vagy

rohogok


nevetek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 11 2014 10:30am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:36am
Quote (Senee @ 11 Jun 2014 17:24)
josheide ezeknek a faszoknak a haverja
nem tudom miért akarsz bele kapaszkodni

egy percig nem gondolkodna (ha mod lenne) azon ki kezdte a vitát annak idején; a haverok vannak többségben, te meg egyedül -> neked kéne menni
az hogy ők kezdték az anyázást veled szemben is az nem lényeg; ők vannak többen, körbeszopkodjak egymas fszsadat és ezért te vagy a szemét slusszpassz
és ő ehhez még tapsol is
gg ember
nem tudom mit vársz tőle


lol nope, en siman bevedtem volna vanekot ha kepes lett volna valamilyen szinten a konformitasra... de most hogy vegre 3 het utan van egy kis idom olvasgatni a forumot nagyon nem megy neki a dolog.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:37am
Quote (josheide @ 11 Jun 2014 18:36)
lol nope, en siman bevedtem volna vanekot ha kepes lett volna valamilyen szinten a konformitasra... de most hogy vegre 3 het utan van egy kis idom olvasgatni a forumot nagyon nem megy neki a dolog.


te mindig mindenkit bevédesz, miért vagy ennyire naiv

This post was edited by Rawen on Jun 11 2014 10:38am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 10:38am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 18:37)
te mindig mindenkit bevédesz, miért vagy ennyire naiv


csak engem utal
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 11 2014 10:38am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 17:37)
te mindig mindenkit bevédesz, miért vagy ennyire naiv


hű marad a fehér páncélhoz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2014 10:40am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 17:37)
te mindig mindenkit bevédesz, miért vagy ennyire naív


whiteknight vagyok, sylke is megmondta.

Sok alkalmazkodni keptelen ember kozott akad neha egy-egy igazan erdekes, akik siman tagjaiva valhatnak a kozossegnek ha nem ugrik rajuk mindenki es kuldik el az anyjaba ahogy elkezd ide irogatni.

Ertheto modon megvan a legtobb forumozoban az ujakkal szembeni negativ mentalitas, de ha mindenkit eluldozunk akkor ki fog halni idovel a sub.

Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 17:38)
csak engem utal


Nem, de nagyon elvezlek piszkalni. Meg Vist is.

This post was edited by josheide on Jun 11 2014 10:40am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll