Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 16:33)
amugy mindig akartam kerdezni, hogy hogy jon a mernok infohoz a bionika
tudom hogy egy karon van a ketto, meg hogy nalatok ez a "helyi specialitas", de azert a kettonek nincs sok koze egymashoz, foleg hogy semmi igazi gepesz vagy mernoki alapja nincs nalatok a kepzeseknek
Nálunk a villamosmérnökin is van ilyen. Meg szerintem a VIK infón/villanyon is.
Itt orvostechnika néven fut.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 22 2014 08:36am