d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:27am
Quote (Anarkin @ Jun 11 2014 02:25pm)
múlthéten olvastam cikket hogy a PTI-sek 2%-ának nincs munkája a diploma megszerzésekor

te is valami ilyesmit tanulsz, csak keverve valami biocuccal asszem


PTI = ?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2014 06:02am
na, 30-án kezdek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2014 06:12am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 16:27)
PTI = ?


programtervezo informatikus
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2014 06:13am
Quote (Anarkin @ Jun 11 2014 02:25pm)
múlthéten olvastam cikket hogy a PTI-sek 2%-ának nincs munkája a diploma megszerzésekor

te is valami ilyesmit tanulsz, csak keverve valami biocuccal asszem



proginf


jaja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 08:33am
Quote (xGurke @ Jun 22 2014 01:13pm)
jaja


amugy mindig akartam kerdezni, hogy hogy jon a mernok infohoz a bionika
tudom hogy egy karon van a ketto, meg hogy nalatok ez a "helyi specialitas", de azert a kettonek nincs sok koze egymashoz, foleg hogy semmi igazi gepesz vagy mernoki alapja nincs nalatok a kepzeseknek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 22 2014 08:36am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 16:33)
amugy mindig akartam kerdezni, hogy hogy jon a mernok infohoz a bionika
tudom hogy egy karon van a ketto, meg hogy nalatok ez a "helyi specialitas", de azert a kettonek nincs sok koze egymashoz, foleg hogy semmi igazi gepesz vagy mernoki alapja nincs nalatok a kepzeseknek


Nálunk a villamosmérnökin is van ilyen. Meg szerintem a VIK infón/villanyon is.

Itt orvostechnika néven fut.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 22 2014 08:36am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 08:37am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 22 2014 03:36pm)
Nálunk a villamosmérnökin is van ilyen. Meg szerintem a VIK infón/villanyon is.

Itt orvostechnika néven fut.


nalunk biomechatronikan fut az ilyesmi szerintem csak, de mindjart utana olvasok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 08:43am
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 03:37pm)
nalunk biomechatronikan fut az ilyesmi szerintem csak, de mindjart utana olvasok


utana olvastam, nalunk tenlyeg csak mechan van ilyesmi
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 22 2014 08:55am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 16:43)
utana olvastam, nalunk tenlyeg csak mechan van ilyesmi


VIK-en van egészségügyi mérnök MSc ahogy cp mondja.

btw holnap kezdek.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 08:59am
Quote (HunIndex @ Jun 22 2014 03:55pm)
VIK-en van egészségügyi mérnök MSc ahogy cp mondja.

btw holnap kezdek.


csak bscs szakiranyokat neztem, nem is gondoltam volna, hogy mscn elinditanak valamit, ami ott nincs
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll