d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 6 2014 09:13am
Quote (fahrii @ Jun 6 2014 03:05pm)
Azon én is. Van pár rajzfilm amit nem bírok a mai napig megnézni, ez az egyik. A másik a bambi.


én ~1éve néztem meg az idő urait, és utána 1hétig azon gondolkoztam h mi a geciért nem ilyen meséket néztem kiskoromban.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 09:16am
Quote (bamboo @ Jun 6 2014 04:13pm)
én ~1éve néztem meg az idő urait, és utána 1hétig azon gondolkoztam h mi a geciért nem ilyen meséket néztem kiskoromban.


ez?
http://www.youtube.com/watch?v=R5zbLQXcEzk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 09:17am
Quote (Vismajor @ 6 Jun 2014 16:12)
Én pont a múltkor néztem az oroszlánkirályt nemigen tudom melyik rész az ami meg tud ríkatni bárkit is


Én meg lehettem vagy 6-7 éves mindkét rajzfilmnél. Csak arra emlékszem, hogy annyira érzékenyen érintett h nn még1x.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 6 2014 09:18am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 03:16pm)


jaja, nekem nagyon bejött
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 09:24am
Quote (fahrii @ 6 Jun 2014 17:17)
Én meg lehettem vagy 6-7 éves mindkét rajzfilmnél. Csak arra emlékszem, hogy annyira érzékenyen érintett h nn még1x.




http://www.youtube.com/watch?v=PPvkVFr6cr0&feature=kp ?:D

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 6 2014 09:27am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 12:17pm
Doctor Whoban voltak amugy meg jo momentek, siros ugyan nem volt, de ami ugy megfogott rendesen, olyan sok volt. Ring of Akhatennel, amikor a 'Suffle Girl' a levelrol beszel es odaadja, meg ott a monolog nice volt, de meg volt meg sok. Bar szerintem akkor jo egy sorozat/film/konyv, ha ezt ki tudja valtani.

Konyveknel is soknal voltak hasonlo pillanatok, vannak eleg jo sci-fik, amikben olyan emocionalis hatter van, ami ugy igazan megmozgat. Ha viszont ugy nezel egy-egy filmet/sorozatot, jatszol gameval, olvasol konyvet, hogy nem tudod beleelni magad, akkor mi ertelme? Egynek elmegy kategoria ugy minden, de en nem elvezem azt, amin 'bealszok', filmeket is azert nem nezek, mert a legtobbe nem tudom beleelni magam, alapbol szar az egesz story, eroltetett.

Azok a feelek, amikor erzed, hogy lelonek egy szereplot, akivel szimpatizalsz es 'neked faj'. Marmint aterzed, nyilvan nem ott verzel el a fotelben, stb, de meg is kicsit megrezzensz. Csak igy van ertelme ezeknek, hogy bele is tudod magad elni.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 6 2014 01:36pm
Eddig csak az Extremely Loud & Incredibly Close-on tört el a mécses.
De HIMYM egyes részeinél is volt hogy előjöttek a feelek.
Anno kicsiként Nemo is meghatott.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2014 02:13pm
Quote (HunIndex @ 6 Jun 2014 21:36)
Eddig csak az Extremely Loud & Incredibly Close-on tört el a mécses.
De HIMYM egyes részeinél is volt hogy előjöttek a feelek.
Anno kicsiként Nemo is meghatott.


azér én ezt csak letagadnám még magamnak is
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 02:29pm
Quote (HunIndex @ 6 Jun 2014 20:36)
Eddig csak az Extremely Loud & Incredibly Close-on tört el a mécses.
De HIMYM egyes részeinél is volt hogy előjöttek a feelek.
Anno kicsiként Nemo is meghatott.


wtf man
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jun 6 2014 02:41pm
Quote (fahrii @ 6 Jun 2014 22:29)
wtf man


nem én voltam az első ember aki ezt ebbe a topikba leírta, erre rám jön a sok ember. newfag vagyok biztos azért.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll