d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 12:10pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 07:08pm)
Nem igazan erzem a kesztetest hogy Svajcban becsajozzak. Francia/Olasz reszen vannak jo csajok de azokkal nem tudok rendesen beszelni.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1236918_10201749205320245_1989773685_n.jpg


mindenképpen ázsiai csajt akarsz?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 4 2014 12:12pm
Quote (anyd @ Jun 4 2014 08:10pm)
mindenképpen ázsiai csajt akarsz?

Ki nem lől
Bme utan en is kimegyek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 12:12pm
Quote (putincykavodka @ Jun 4 2014 07:12pm)
Ki nem lől
Bme utan en is kimegyek


hát... elég nagy%uk rusnya
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 12:13pm
egyszer kavartam egy japan csajjal meg cipruson
jo volt de hogy emiatt mas orszagba menjek az wacko


az elso mondat eleg vismajoros lett
ecrakhelp

This post was edited by GoreKnight9 on Jun 4 2014 12:13pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 12:17pm
>nem ázsiai csajt akarni feleségül
>2014

jézusom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 12:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 4 2014 07:13pm)
egyszer kavartam egy japan csajjal meg cipruson
jo volt de hogy emiatt mas orszagba menjek az wacko


az elso mondat eleg vismajoros lett
ecrakhelp


soon ded
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 4 2014 12:20pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 4 2014 07:56pm)
Van szamos rossz oldala Japannak, de a teny hogy mindenki a D-t akarja ha europai vagy többszören karpotol cserebe.


hát nem tudom, ahogy szoktam képeket nézegetni átlag japán csajokról, nem hoz túlságosan lázba a dolog :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2014 12:21pm
Quote (Xundu @ 4 Jun 2014 18:03)
100 körül mozognak. ami fel vannak újítva vagy átépítve az 200-300 körül van :\



nekem baromira tetszik.


Meh, akkor inkább veszek egy cb-t, aztán megcsinálom cafe racernek.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 12:26pm
Quote (Saenchai @ Jun 4 2014 07:20pm)
hát nem tudom, ahogy szoktam képeket nézegetni átlag japán csajokról, nem hoz túlságosan lázba a dolog :(


nem valami szép a csúnyájuk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2014 12:27pm
Quote (anyd @ Jun 4 2014 07:10pm)
mindenképpen ázsiai csajt akarsz?


Nem, de az azsiaiak nagyresze pont az idealom. Svajci csajok tulsminkelik magukat, majdnem az összes tulsulyos, többet isznak mint egy atlag magyar alkesz, es a többsegük emelle meg drogfüggö is. Termeszetesen van kivetel, felevente talalkozok egy-egy tenyleg jo csajjal is (aki elküld a kurva anyamba ha beprobalkozok)

Quote (anyd @ Jun 4 2014 07:12pm)
hát... elég nagy%uk rusnya


Amikor kint voltam akkor kb minden 2. csajt eszmeletlenül gyönyörünek talaltam, ket haverom akik kint voltak velem is hasonlo velemennyel voltak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll