d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 30 2014 08:13am
Na, ki hol tart? :D:D:D:D:D
En mar talaltam jo arcokat 2/8 chcra.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 30 2014 08:22am
Quote (Moonflow @ May 30 2014 02:13pm)
Na, ki hol tart? :D:D:D:D:D
En mar talaltam jo arcokat 2/8 chcra.


én már végig vitem XDFH:SSERTcsuszaW+!:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2014 08:26am
Quote (Moonflow @ 30 May 2014 16:13)
Na, ki hol tart? :D:D:D:D:D
En mar talaltam jo arcokat 2/8 chcra.


classicban baszkolodok
lvl 70
semmi game nincs
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 30 2014 08:52am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2014 15:26)
classicban baszkolodok
lvl 70
semmi game nincs


dat feel bro
chc aktivabb mint scc?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2014 08:55am
Quote (Moonflow @ 30 May 2014 16:52)
dat feel bro
chc aktivabb mint scc?


ahha
sccben meg mindig te vagya top ama :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 09:05am
ti ablakban toljatok¿

par honapja elinditottam, meglattam widescreenen a 22-es monitoron es 5 perc utan ki is nyomtam, kurva zavaro volt hogy teljesen szethuzza a kepet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 30 2014 09:07am
Quote (Fej @ May 30 2014 03:05pm)
ti ablakban toljatok¿

par honapja elinditottam, meglattam widescreenen a 22-es monitoron es 5 perc utan ki is nyomtam, kurva zavaro volt hogy teljesen szethuzza a kepet


lol..
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 09:08am
Quote (Fej @ May 30 2014 04:05pm)
ti ablakban toljatok¿

par honapja elinditottam, meglattam widescreenen a 22-es monitoron es 5 perc utan ki is nyomtam, kurva zavaro volt hogy teljesen szethuzza a kepet


igen, ugyanez
csakis ablakban élvezhető a felbontás mivel 800x600 a max asszem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 09:09am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 16:08)
igen, ugyanez
csakis ablakban élvezhető a felbontás mivel 800x600 a max asszem


nincs erre vmi legit mod?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 09:10am
Quote (Fej @ May 30 2014 04:09pm)
nincs erre vmi legit mod?


diablo 3
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll