Quote (Fej @ May 30 2014 04:05pm)
ti ablakban toljatok¿
par honapja elinditottam, meglattam widescreenen a 22-es monitoron es 5 perc utan ki is nyomtam, kurva zavaro volt hogy teljesen szethuzza a kepet
igen, ugyanez
csakis ablakban élvezhető a felbontás mivel 800x600 a max asszem