Quote (daneeka10 @ May 26 2014 02:06pm)
nem oszt annyira a media szerintem, anno 1 jobboldali tv ado volt meg egy ujsag meg 3 blog kb. a tobbi mind balos volt, azt megis nyert a fidesz, ha le akarja valtani a nep oket nem az m1-en fog mulni
szerintem meg a média birtoklása az egyik legfontosabb tényező
az átlag birka magyar kb. csak a tv-ből tájékozódik, és a mandátumok szerzésekor is kurva sokat számított, hogy 2 héten keresztül minden nap a Simon-ügyről volt szó a tv-ben, de Rogán meg a többi fideszes féreg simliskedését elfelejtették megemlíteni
de igazából ez minden üggyel kapcsolatban így van, a média segítségével úgy tudod formálni az emberek hozzáállását, ahogy neked előnyös (ha a sok fasznak heteken keresztül sulykolod, hogy xy egy nagy szar, akkor egy idő után még a kételkedők is bólogatni fognak, hogy igen, így van)
fidesz meg azért nyert 4 éve, mert az mszp csúnyán elbaszta, az emberek kiábrándultak, az őszödi beszéddel meg megpecsételték a sorsukat, média ide, vagy oda