d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 03:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 26 2014 11:41am)
az ilyen szar vén gecik miért nem döglenek már meg inkább a picsába ahelyett hogy az országot keserítik


nem tudom, de fejbe térdelném
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 03:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 May 2014 11:41)
az ilyen szar vén gecik miért nem döglenek már meg inkább a picsába ahelyett hogy az országot keserítik


:D

egyébként nem értem mi a fasz van, megélik az emberek a gyurcsány nosztalgiájukat, vagy mi a fasz? tök nyilvánvaló, hogy soha nem lesz 3. gyurcsány kormány ilyen fidesz médiajelenléttel

csapágy csapágy

This post was edited by tevetava on May 26 2014 03:57am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 26 2014 06:06am
Quote (tevetava @ May 26 2014 10:56am)
:D

egyébként nem értem mi a fasz van, megélik az emberek a gyurcsány nosztalgiájukat, vagy mi a fasz? tök nyilvánvaló, hogy soha nem lesz 3. gyurcsány kormány ilyen fidesz médiajelenléttel

csapágy csapágy


nem oszt annyira a media szerintem, anno 1 jobboldali tv ado volt meg egy ujsag meg 3 blog kb. a tobbi mind balos volt, azt megis nyert a fidesz, ha le akarja valtani a nep oket nem az m1-en fog mulni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 06:09am
Quote (daneeka10 @ 26 May 2014 14:06)
nem oszt annyira a media szerintem, anno 1 jobboldali tv ado volt meg egy ujsag meg 3 blog kb. a tobbi mind balos volt, azt megis nyert a fidesz, ha le akarja valtani a nep oket nem az m1-en fog mulni


de akkor az egész más volt a helyzet, az embereknek volt igény a jobboldalra, most gyurcsányra senkinek sincs
másrészről meg nem csak m1-ből áll, hanem ott van a tv2 is, meg csilliárd forintja van a fidesznek, és annyit költenek plakátolásra/szórólapozásra/fórumokra amennyit nem szégyellnek
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 06:36am
Quote (daneeka10 @ May 26 2014 02:06pm)
nem oszt annyira a media szerintem, anno 1 jobboldali tv ado volt meg egy ujsag meg 3 blog kb. a tobbi mind balos volt, azt megis nyert a fidesz, ha le akarja valtani a nep oket nem az m1-en fog mulni


szerintem meg a média birtoklása az egyik legfontosabb tényező

az átlag birka magyar kb. csak a tv-ből tájékozódik, és a mandátumok szerzésekor is kurva sokat számított, hogy 2 héten keresztül minden nap a Simon-ügyről volt szó a tv-ben, de Rogán meg a többi fideszes féreg simliskedését elfelejtették megemlíteni
de igazából ez minden üggyel kapcsolatban így van, a média segítségével úgy tudod formálni az emberek hozzáállását, ahogy neked előnyös (ha a sok fasznak heteken keresztül sulykolod, hogy xy egy nagy szar, akkor egy idő után még a kételkedők is bólogatni fognak, hogy igen, így van)


fidesz meg azért nyert 4 éve, mert az mszp csúnyán elbaszta, az emberek kiábrándultak, az őszödi beszéddel meg megpecsételték a sorsukat, média ide, vagy oda
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 06:38am
kibaszott magyarország
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 06:40am
Quote (Saenchai @ May 26 2014 01:36pm)
szerintem meg a média birtoklása az egyik legfontosabb tényező

az átlag birka magyar kb. csak a tv-ből tájékozódik, és a mandátumok szerzésekor is kurva sokat számított, hogy 2 héten keresztül minden nap a Simon-ügyről volt szó a tv-ben, de Rogán meg a többi fideszes féreg simliskedését elfelejtették megemlíteni
de igazából ez minden üggyel kapcsolatban így van, a média segítségével úgy tudod formálni az emberek hozzáállását, ahogy neked előnyös (ha a sok fasznak heteken keresztül sulykolod, hogy xy egy nagy szar, akkor egy idő után még a kételkedők is bólogatni fognak, hogy igen, így van)


fidesz meg azért nyert 4 éve, mert az mszp csúnyán elbaszta, az emberek kiábrándultak, az őszödi beszéddel meg megpecsételték a sorsukat, média ide, vagy oda


aztán gyurcsány támogatottsága mégis eléri már az mszpjét : D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 06:42am
Quote (jarabekg @ May 26 2014 02:40pm)
aztán gyurcsány támogatottsága mégis eléri már az mszpjét : D


ez inkább megint csak az mszp szégyene, nincs náluk egy olyan karizmatikus ember se, mint Gyurcsány
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 06:43am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 06:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll