Quote (hedgehogsword @ 18 May 2014 17:05)
Na, kettő között lenne a normális átmenet.. kenyér bírja 2-4 napig is, ha zacskóba van téve. A fagyasztott kenyér meg csak szerintem rendkívül rossz ízű?
anyumek csinaltak egy ideig, azon kivul h rossz ize volt, en vagni sem tudtam belole normalisan,
mindig darabokra esett az a szar