d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev18910111229Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 18 2014 10:08am
Quote (hedgehogsword @ 18 May 2014 17:05)
Na, kettő között lenne a normális átmenet.. kenyér bírja 2-4 napig is, ha zacskóba van téve. A fagyasztott kenyér meg csak szerintem rendkívül rossz ízű?


anyumek csinaltak egy ideig, azon kivul h rossz ize volt, en vagni sem tudtam belole normalisan,
mindig darabokra esett az a szar
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 18 2014 10:10am
Quote (Rawen @ May 18 2014 05:06pm)
ezt még kiemelném


pont ezt akartam még írni énis

wtfman
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 10:11am
Quote (hedgehogsword @ May 18 2014 05:05pm)
Na, kettő között lenne a normális átmenet.. kenyér bírja 2-4 napig is, ha zacskóba van téve. A fagyasztott kenyér meg csak szerintem rendkívül rossz ízű? Mármint szeretem érezni a kenyéren, hogy friss



+1


Esküszöm gyere hozzánk meg nem mondod h ez a kenyér le volt fagyasztva. Semmi baja, ha szar lenne mi sem cisnálnánk, de tényleg. Teljesen jó.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 18 2014 10:12am
nemtom mit sirtok lestaton
en ruhat sem veszek fol ketszer
szegenyek pffff
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 10:13am
Quote (jarabekg @ May 18 2014 03:20pm)
kevertem valamelyik biztositoval, np : D

mit dolgozol itt?


IBM
biztosító

jara/10

sajog a bal agyféltekém hátulja
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 18 2014 10:14am
megvagom a vegenel majd a maradekot kidobom, egy kenyer, egy szendvics kocsogok

szerintem azert ez a normalis.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2014 10:19am
Quote (Psyclon @ May 18 2014 04:57pm)
Mi meg minden nap ha marad az meg megy a kukába.
Szerintem azért ez a normális.
/ha lenne állat az kapna meg/


Remelem tudod, hogy meg a peneszes kenyeret is meg lehet enni ha levagod rola a peneszes reszeket.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2014 10:20am
Debrecenben nagyon ritkán veszek kenyeret (akkor is szeleteltet) , otthon nagymuterék meg ilyen hatalmasat vesznek, 2 hét után is tökéletesen ehető.

This post was edited by Ghostmasterq on May 18 2014 10:21am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 10:21am
Quote (Karan2_Returned @ May 18 2014 05:19pm)
Remelem tudod, hogy meg a peneszes kenyeret is meg lehet enni ha levagod rola a peneszes reszeket.


Remélem tudod, hogy a penészes kenyeret is meg lehet enni ha levágod róla a penészes részeket, de megeszel egy csomó penészspórát mert ha valahol penészes akkor már az egész kenyér pensézes csak a többi helyen még nincs annyi h látszódjon
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 18 2014 10:23am
mi megvesszük a kenyeret, aztán a boltból kifele jövet kidobjuk.

szerintem ez a normális
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111229Next
Add Reply New Topic New Poll