d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev18910111239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 17 2014 07:12am
Quote (Rawen @ 17 May 2014 15:09)
blaze it


Okj.. De nem ez volt a kérdés tárgya
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 17 2014 07:13am
Quote (SleepingDragon @ 17 May 2014 15:12)
Okj.. De nem ez volt a kérdés tárgya


420 bláz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 17 2014 07:15am
Quote (SleepingDragon @ May 17 2014 02:12pm)
Okj.. De nem ez volt a kérdés tárgya


420 blze it fagot
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 07:20am
Halihó Sleepingdragon! Még egy java hely van, akkor beírlak OK? Majd adunk cuccot, pénzt, felrántunk magunk után, kb. másfél óra késés behozható, ha tényleg ráérsz hajnalig

Az állás:

Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc
Putincykavodka ? Sorc
Gurke ? Necro
SleepingDragon: Java

A 2. team várja tagjait :)
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 17 2014 07:20am
Quote (ToldiSenior @ 17 May 2014 15:20)
Halihó Sleepingdragon! Még egy java hely van, akkor beírlak OK? Majd adunk cuccot, pénzt, felrántunk magunk után, kb. másfél óra késés behozható, ha tényleg ráérsz hajnalig

Az állás:

Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc
Putincykavodka ? Sorc
Gurke ? Necro
SleepingDragon: Java

A 2. team várja tagjait :)


Ráérek egészen hajnali 4-ig, ha van egy jó kis társaság :D
És köszöntem szépen :)
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 07:43am
The Cast:

SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

a 2. Team-ben még 8 hely szabad:

Sorc (blizzard)
Sorc (blizzard)
Pala
Pala
Pala
Barb
Necro
Java (vagy light sorc vagy LS Assa) LoL RoFL
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 17 2014 07:50am
Quote (ToldiSenior @ May 17 2014 01:43pm)
The Cast:

SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Toldi: Barb
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

a 2. Team-ben még 8 hely szabad:

Sorc (blizzard)
Sorc (blizzard)
Pala
Pala
Pala
Barb
Necro
Java (vagy light sorc vagy LS Assa) LoL RoFL


szerintem ne siess sehova
ha 1 teamet összehozunk akkor már meglepődök
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 07:56am
Quote (xGurke @ May 17 2014 02:50pm)
szerintem ne siess sehova
ha 1 teamet összehozunk akkor már meglepődök


igazad van, de szerintem novemberben is lettek volna még emberek (pl én) akik beálltak volna szívesen egy B listás csapatba. Mert vadidegenekkel elég gagyi menni (mindenki sorceress, aztán persze már nightmare baalrunokat se tudunk effektíven nyomni, mert a hydrák leirtják a hirelingeket, a 4. és az 5. wave pedig rendet vág a sosik között, menekülés, kínlódás, fél óra egy baalrun, páran megunják, lelépnek...

Szerintem már négyen is megéri elindulni (Barbár+Pala+Necro+Sorceress), torch nem lesz az első hajnalon, de hell Baalrunok meglehetnek simán

This post was edited by ToldiSenior on May 17 2014 08:11am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 17 2014 10:07am
mikor lesz reset?

amúgy a rojtos fasz kivan hogy mindig hétköznapra rakják
kutya sem játszik már ezzel, szervereknek semmi gondja nem lenne
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 17 2014 10:19am
Quote (MarcusD @ May 17 2014 05:07pm)
mikor lesz reset?

amúgy a rojtos fasz kivan hogy mindig hétköznapra rakják
kutya sem játszik már ezzel, szervereknek semmi gondja nem lenne


Beálltak a kedd reggeli resetre (ez itt kb este 8-9 CET, de van, hogy éjfél után indítják)
Most május 27-én lesz.

This post was edited by ToldiSenior on May 17 2014 10:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111239Next
Add Reply New Topic New Poll