d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keziras Topic > Nem Csak Fogyatekosoknak
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 11 2014 01:30pm
Azert meglatszik, hogy Magyarok vagytok.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 01:31pm
Quote (Moonflow @ 11 May 2014 21:30)
Azert meglatszik, hogy Magyarok vagytok.


habiszti kutyak foldreee
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2014 01:37pm
Quote (Moonflow @ 11 May 2014 21:30)
Azert meglatszik, hogy Magyarok vagytok.


nyomorék magyarok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 11 2014 01:44pm
Quote (Moonflow @ May 11 2014 09:30pm)
Azert meglatszik, hogy Magyarok vagytok.


szánalmas bagázs
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2014 01:44pm
Quote (Moonflow @ May 11 2014 08:30pm)
Azert meglatszik, hogy Magyarok vagytok.


marmint az iraskepen, vagy azon, hogy magyarul irunk
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 12 2014 01:43am
op is fag, nincs pontozás :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 12 2014 02:19am
Quote (anyd @ 12 May 2014 08:43)
op is fag, nincs pontozás :(


hazudtam, deal with it

Amugy te is tok szepen irsz, szoval nem kapsz egy pontot se.

Amugy Cpt, tevetava, xundu es rawen (+talaaan Patrik) kapnanak tolem pontot, igy vis kezirasaval osszehasonlitva.

Anarkin, jara, brn, volvodka, ecneb meg kurvaszepen irnak. Olinak, bajclinak, meg neked is van egy erdekes karakteretek, szoval toletek inkabb pontokat vonnek le.

This post was edited by josheide on May 12 2014 02:25am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 12 2014 02:39am
itt van egy tőlem is:

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 12 2014 08:48am
Quote (josheide @ 12 May 2014 09:19)
hazudtam, deal with it

Amugy te is tok szepen irsz, szoval nem kapsz egy pontot se.

Amugy Cpt, tevetava, xundu es rawen (+talaaan Patrik) kapnanak tolem pontot, igy vis kezirasaval osszehasonlitva.

Anarkin, jara, brn, volvodka, ecneb meg kurvaszepen irnak. Olinak, bajclinak, meg neked is van egy erdekes karakteretek, szoval toletek inkabb pontokat vonnek le.


Szerintem én is marharondan irok pedig. Alltalaban el se tudom olvasni.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 12 2014 10:53pm


csodalatos leckem mara, lukianosz forditas :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll