Quote (anyd @ 12 May 2014 08:43)
op is fag, nincs pontozás

hazudtam, deal with it
Amugy te is tok szepen irsz, szoval nem kapsz egy pontot se.
Amugy Cpt, tevetava, xundu es rawen (+talaaan Patrik) kapnanak tolem pontot, igy vis kezirasaval osszehasonlitva.
Anarkin, jara, brn, volvodka, ecneb meg kurvaszepen irnak. Olinak, bajclinak, meg neked is van egy erdekes karakteretek, szoval toletek inkabb pontokat vonnek le.
This post was edited by josheide on May 12 2014 02:25am