Quote (putincykavodka @ May 8 2014 12:17pm)
Ertem
Es te mikor tanulsz meg ertelmes emberkent viselkedni?
Csak kerdezem, nem kell sietni, van meg 60 eved
bebaszna 60 évem lenne még
87 éves lennék 60 év mulva jfyi
10 is sok
ill. ha nyernék a lottón akkor benne lennék egy 30 évben még
annál többen nem faszom se akar magaalá szarni meg fekélyesen büdösen pelenkába dögleni
az meg hogy ki viselkedik ertelmes emberkent nezopont kerdese
te? tudnék benyomni olyan quote-okat töled amik cáfolják ezt
a kis barátaid? tőlük is. bőven.
szerintem kár ezen vitatkozni
ha baszom a csőrötöket az a ti bajotok
ti meg az enyémet
és nem. nem megyek el
lól
menjetek ti
This post was edited by Senee on May 8 2014 06:23am