d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev18910111214Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 06:17am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:11pm)
én rendszerint reportolgatlak benneteket
.. akkor is ha nem engem flameltek

tanuljatok már vmi uton modon viselkedni az isten szerelmére


Ertem
Es te mikor tanulsz meg ertelmes emberkent viselkedni?
Csak kerdezem, nem kell sietni, van meg 60 eved
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:22am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 12:17pm)
Ertem
Es te mikor tanulsz meg ertelmes emberkent viselkedni?
Csak kerdezem, nem kell sietni, van meg 60 eved


bebaszna 60 évem lenne még
87 éves lennék 60 év mulva jfyi

10 is sok
ill. ha nyernék a lottón akkor benne lennék egy 30 évben még

annál többen nem faszom se akar magaalá szarni meg fekélyesen büdösen pelenkába dögleni


az meg hogy ki viselkedik ertelmes emberkent nezopont kerdese
te? tudnék benyomni olyan quote-okat töled amik cáfolják ezt
a kis barátaid? tőlük is. bőven.
szerintem kár ezen vitatkozni
ha baszom a csőrötöket az a ti bajotok
ti meg az enyémet
és nem. nem megyek el
lól
menjetek ti

This post was edited by Senee on May 8 2014 06:23am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2014 06:22am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:22pm)
te meg kb nerfhydradps tesoja vagy
két szavas spam meg flame-n kivül csak elvétve látni tőletek ennyi szót egy postban, jól megerőltetted most is magad


nincs tesom.
amugy most eppen nem bantottalak, pedig koztudott, hogy hasonloan retardalt nyomorek vagy, mint tuskesvanek. csak celoztam ra :D
de ha akarsz hosszu postot, akkor tessek, ez hosszabb lett mint az elozo.
es pont telibeszarom a velemenyedet, hogy mit gondolsz rolam, remelem reportolod ezt a postomat, es kivered ra farkad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:24am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 8 2014 12:22pm)
nincs tesom.
amugy most eppen nem bantottalak, pedig koztudott, hogy hasonloan retardalt nyomorek vagy, mint tuskesvanek. csak celoztam ra :D
de ha akarsz hosszu postot, akkor tessek, ez hosszabb lett mint az elozo.
es pont telibeszarom a velemenyedet, hogy mit gondolsz rolam, remelem reportolod ezt a postomat, es kivered ra farkad


azta de laza vagy
telibeszarod, lealázol, nem semmi
nyomd még a lazaságot teso ez aztán kurvakemény volt
nem semmi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 06:24am
>ezen a fórumon olyan embereket reportolni, mint rici, meg bazdmegmarnemtudom, etc
>nem 5 perc új accot csinálni
>tfw 0%-on vagyok
>no meme arrow
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2014 06:25am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:24pm)
azta de laza vagy
telibeszarod, lealázol, nem semmi
nyomd még a lazaságot teso ez aztán kurvakemény volt
nem semmi


te veszed veresen komoylan forumot, es sirsz a vov+emma watson posztered folott, ha vki leolt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 8 2014 12:25pm)
te veszed veresen komoylan forumot, es sirsz a vov+emma watson posztered folott, ha vki leolt.


igen, lehet baj, hogy túl komolyan veszek dolgokat
sőt biztos

de mondd már meg nekem mi a faszért kell másokat basztatni
miért tölt el ez embereket örömmel
nem értem
mi ez álatkert
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 06:28am
Quote (Senee @ 8 May 2014 14:27)
igen, lehet baj, hogy túl komolyan veszek dolgokat
sőt biztos

de mondd már meg nekem mi a faszért kell másokat basztatni
miért tölt el ez embereket örömmel
nem értem
mi ez álatkert


attól függetlenül, hogy mi értelme: ha nem tetszik, miért vagy itt?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2014 06:28am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:27pm)
igen, lehet baj, hogy túl komolyan veszek dolgokat
sőt biztos

de mondd már meg nekem mi a faszért kell másokat basztatni
miért tölt el ez embereket örömmel
nem értem
mi ez álatkert


a basztatas 1 dolog. ahogy szoktam mondani, azt basztatjak, aki hagyja.
a gond az, hogy megserotsz, visszaszolsz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2014 06:29am
Quote (xGurke @ 8 May 2014 13:09)
tfw előző 50 postból ~10et látok
nagy vergődés mehet


Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111214Next
Closed New Topic New Poll