d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev18910111217Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 7 2014 03:06pm
Quote (Karan2_Returned @ May 7 2014 10:04pm)
Megis mit kene felmutatni egy forumon?


a jogositvanyt forgalmit, kozuti ellenorzesre
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 7 2014 03:06pm
Quote (Taszilo.^ @ 7 May 2014 23:06)
a jogositvanyt forgalmit, kozuti ellenorzesre


intezkedsz tamaszkodsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:07pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:05)
az életed ott van a sigemben, se több se kevesebb


Quote (Cpt_Ghost @ 7 May 2014 22:00)
mondtak mar neked, hogy te egyebkent egy vegtelenul buta ember vagy?


.-
Quote (Taszilo.^ @ 7 May 2014 22:06)
a jogositvanyt forgalmit, kozuti ellenorzesre

ma hoztam haza az autom a kereskedesbol
feels good man

This post was edited by Cpt_Ghost on May 7 2014 03:07pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 10:07pm)
.-


my sig
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:08pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 09:55pm)
egész nap itt rohadnak és nyomogatják az f5-öt hogy mikor lehet valakinek beszólni, ugyanaz a szánalom, mint régen hun1 cseten


akkor minek jarsz ide?
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 03:08pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 11:00pm)
csak annyi a különbség hogy a régi hun1 taplók nagy része azóta már felnőtt és normális élete van, az ilyen fej féle meg még 30 évesen is ugyanúgy vergődik


Tuskes! És tényleg pont olyan mint a hun-1 !!! Nemtudtam hogy miért tetszik annyira itt nekem!! :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:09pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:07)
my sig


annyira jo lenne kiverni beloled az elo szart is egyebkent, eskuszom elveznem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 7 2014 10:09pm)
annyira jo lenne kiverni beloled az elo szart is egyebkent, eskuszom elveznem


állok elébe úgyis csak a pofád nagy
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 03:13pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 10:12pm)
állok elébe úgyis csak a pofád nagy


Nagytemplom elött tali nn kes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:13pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2014 22:13)
Nagytemplom elött tali nn kes


ez
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:12)
állok elébe úgyis csak a pofád nagy


sajnos nem nezne ki tul jol az oneletrajzomban amit erted kapnek

This post was edited by Cpt_Ghost on May 7 2014 03:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111217Next
Closed New Topic New Poll