d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Olcsó Egyszerû Kaják Etc
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 23 2014 10:09am
Quote (cowding @ Apr 23 2014 04:56pm)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


kedvenceim ?D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 23 2014 10:16am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


részletek a szakácskönyvből?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 23 2014 10:20am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


rendezz idén is ilyet, beszállok egy kis petrezselyemmel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 23 2014 10:21am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 16:56)
tojásleves

felraksz egy bográcsba vizet melegedni, vársz 15 percet
beleütöd a tojásokat a vizbe (4-5 db), vársz pár percet majd megfűszerezed (só,bors,kakukkfű,pirospaprika,köménymag,ami épp van)
megnézed a viz hőmérsékletét (ha még mindig langyos, akkor jó)

nutellás sós rizs 10 éhes, betépett férfira

felraksz vizet forrni, beleteszed az összes (30 deka) rizst
főzöd kb 10 percig, ameddig a rizs megpuhul, közben rengeteg sót és esetleg zöldfűszereket adsz hozzá
leszűröd, nutellával összekeverve tálalod

vizbensült féligrántott sajt

a tűzhelybe tüzet raksz, megvárod mig már csak kellő mennyiségű parázs van a grillezéshez
rárakod a grillrácsot, majd kb 2 perc elteltével elkezded rápakolni a grillezni való dolgokat (grillsajtot (aldiban lehet kapni))
amikor félig megsült eszedbe jut, hogy nincs kikapcsolva a locsóló és az egész elázik a faszba

magmapizza

veszel egy fagyasztott pizzát valamelyik boltban
előmelegited a sűtőt
belerakod a pizzát 250-300 fokra, 10 percre
játszol 2 dotát (legalább 45 percesek legyenek)
rájössz hogy elromlott az időzitő a sütőn és azóta megy
kiveszed a pizzát tűzálló ruhában és flexxel felszeleteled

brownieszörny mikróban bögrében

kell egy bögre, liszt, cukor, sütőpor, tej, tojás, olaj, kakaópor
tetszés szerint rakunk mindenből a bögrébe ameddig sár állagú nem lesz
berakjuk a mikróba
figyeljük ahogy kifut és odaég mindenre


amugy mennyire vihogtal mint egy hülye mikozben ezeket irtad?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 23 2014 10:23am
Quote (Anarkin @ Apr 23 2014 06:20pm)
rendezz idén is ilyet, beszállok egy kis petrezselyemmel


hivtalak tavaj előtt is (elvileg bnőd 5 utcára lakik vagy mi) és nem jöttél :c

Quote (Ghostmasterq @ Apr 23 2014 06:21pm)
amugy mennyire vihogtal mint egy hülye mikozben ezeket irtad?


egy pár inkább fájdalmas volt, de még mindig könnyetcsalnak a szemembe ha visszaemlékezek :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 23 2014 10:24am
Quote (cowding @ 23 Apr 2014 17:23)
hivtalak tavaj előtt is (elvileg bnőd 5 utcára lakik vagy mi) és nem jöttél :c



egy pár inkább fájdalmas volt, de még mindig könnyetcsalnak a szemembe ha visszaemlékezek :D


én meg 8 utcára akkor, de a storyk alapján megbántam már h kihagytam :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 23 2014 10:25am
Quote (Anarkin @ Apr 23 2014 06:24pm)
én meg 8 utcára akkor, de a storyk alapján megbántam már h kihagytam :D


vári cukrászdárol volt szó egyszer(csömöri/szlovák út), attol 4 utcára lakom
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 23 2014 10:31am
legyen bjanok a liverpool és akkor lehet bulizni patrikéknál megint, fater ugyis elviszi az gész családod grönlandra örömből
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 23 2014 10:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Apr 2014 17:16)
részletek a szakácskönyvből?


story of all jsp meetings ever
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 23 2014 10:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll