d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Gyozzon Meg Arrol > Hogy Tuskesvanek Nem Joey
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2014 05:11am
Quote (Smat @ 8 Apr 2014 13:08)
Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.


hát te ide pont kurvára hiányoztál angolhitel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 8 2014 05:11am
Quote (Smat @ 8 Apr 2014 13:08)
Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.


!!!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 05:12am
Quote (Smat @ Apr 8 2014 11:08am)
Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.


:~)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2014 05:13am
Quote (sylke @ 8 Apr 2014 11:11)
hát te ide pont kurvára hiányoztál angolhitel


Leszarom hogy mit vergődsz füsti.

Quote (bajcli @ 8 Apr 2014 11:11)
!!!


Kösz Orbán

Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 11:12)
:~)


Látod, ez az amit mondtam. Én leírtam normálisan hogy mit gondolok, te meg egy ilyen fosom szar smileyval elintézed.. Akkor ne csodálkozz hogy az emberek úgy állnak hozzád ahogy..
Kezded kicsit elveszíteni az irányítást...

This post was edited by Smat on Apr 8 2014 05:14am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2014 05:14am
Quote (sylke @ 8 Apr 2014 12:11)
hát te ide pont kurvára hiányoztál angolhitel


:D

Quote (TuskesVanek @ 8 Apr 2014 12:08)
ja te csak azért szólsz ha valaki nem úgy posztol ahogy te akarod.

semmi bajom a melóddal, de mivel te is támadsz folyamatosan azzal vágok vissza ami fáj.

pár évvel idősebb vagy, tudsz úszni és 8 éve itt baszod a rezet. remélem nem gondoltad komolyan hogy majd arcra borulok a nagyságod előtt. :D


Ez csak téged minősít. Nem engem idegel.

Quote (Smat @ 8 Apr 2014 12:08)
Kicsit kezd veled elszaladni a lovacska Ádám, már tényleg kezd szánalmassá válni ez a vergődés.. Ha azt akarod hogy az emberek felnőtt módjára viselkedjenek, akkor kezeld őket úgy.


Akarja a kurva anyja, hogy felnőtten viselkedjen.
Csak húzzon innen a fenébe.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 05:16am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2014 12:14pm)




Akarja a kurva anyja, hogy felnőtten viselkedjen.
Csak húzzon innen a fenébe.


és mi lesz ha nem töki?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 05:17am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 11:16am)
és mi lesz ha nem töki?


bebizonyítod, hogy milyen kemény vagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2014 05:18am
Quote (Psyclon @ 8 Apr 2014 11:14)
:D



Ez csak téged minősít. Nem engem idegel.



Akarja a kurva anyja, hogy felnőtten viselkedjen.
Csak húzzon innen a fenébe.


Akkor meg ugorjátok át a faszba a kommentjeit, engem miért nem tud felbaszni, én miért nem írok neki vissza? Mert kurvára leszarom hogy mit csinál. Ádám itt veri a mellét hogy postblocker így meg úgy, közben meg flameli tovább ezt a szerencsétlent mintha kötelező lenne. Skippeljétek a postjait, nem nehéz. Szénával is ezt csinálom néha, elolvasom a postjait, nevetgélek rajta, majd továbbgörgetek. Ha valami érdemit hozzárak a témához akkor hozzászólok, ha nem akkor meg hagyom a francba.. Nem hiszem el hogy ti akartok itt prédikálni ilyen dolgokról, közben meg egy postja mellett nem tudtok elmenni úgy hogy ne savaznátok..
Gyerekek=Kids
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 05:19am
Quote (Smat @ Apr 8 2014 12:18pm)
Akkor meg ugorjátok át a faszba a kommentjeit, engem miért nem tud felbaszni, én miért nem írok neki vissza? Mert kurvára leszarom hogy mit csinál. Ádám itt veri a mellét hogy postblocker így meg úgy, közben meg flameli tovább ezt a szerencsétlent mintha kötelező lenne. Skippeljétek a postjait, nem nehéz. Szénával is ezt csinálom néha, elolvasom a postjait, nevetgélek rajta, majd továbbgörgetek. Ha valami érdemit hozzárak a témához akkor hozzászólok, ha nem akkor meg hagyom a francba.. Nem hiszem el hogy ti akartok itt prédikálni ilyen dolgokról, közben meg egy postja mellett nem tudtok elmenni úgy hogy ne savaznátok..
Gyerekek=Kids


totál igazad van amúgy.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2014 05:21am
Quote (Smat @ 8 Apr 2014 13:18)
Akkor meg ugorjátok át a faszba a kommentjeit, engem miért nem tud felbaszni, én miért nem írok neki vissza? Mert kurvára leszarom hogy mit csinál. Ádám itt veri a mellét hogy postblocker így meg úgy, közben meg flameli tovább ezt a szerencsétlent mintha kötelező lenne. Skippeljétek a postjait, nem nehéz. Szénával is ezt csinálom néha, elolvasom a postjait, nevetgélek rajta, majd továbbgörgetek. Ha valami érdemit hozzárak a témához akkor hozzászólok, ha nem akkor meg hagyom a francba.. Nem hiszem el hogy ti akartok itt prédikálni ilyen dolgokról, közben meg egy postja mellett nem tudtok elmenni úgy hogy ne savaznátok..
Gyerekek=Kids


leszarom mit vergödsz tolvaj
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll