d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Magyar Tt > Gratula
Prev18910111217Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 18 2014 09:02am
nerctamás te szemét, egyvéegyezni akartál?
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
Mar 18 2014 09:21am
Gratu! :thumbsup:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 18 2014 09:38am
nem nyalnék 1 éven keresztül segget azért, hogy kapjak egy megbízható címkét, de biztos jó valamire
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 18 2014 09:56am
Quote (xGurke @ Mar 18 2014 05:38pm)
nem nyalnék 1 éven keresztül segget azért, hogy kapjak egy megbízható címkét, de biztos jó valamire


csak irigy vagy
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Mar 18 2014 10:02am
Úgy látom jó lett a buli! ;)

Quote (bajcli @ 18 Mar 2014 17:05)
;)


;)

This post was edited by Fezmin on Mar 18 2014 10:07am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 18 2014 10:05am
Quote (Fezmin @ 18 Mar 2014 18:02)
Úgy látom jó lett a buli!  ;)


;)
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Mar 18 2014 10:12am
gz + jo topik
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Mar 18 2014 10:28am
pont néztem, hogy mióta fizette le a rendszert és lett neki tt

lel
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 18 2014 10:31am
Esik neki egy soul taker és hirtelen TT lesz.

Melyik mod poezik? :O
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 18 2014 11:44am
Quote (iFeelAlone @ 18 Mar 2014 18:31)
Esik neki egy soul taker és hirtelen TT lesz.

Melyik mod poezik? :O


nemtudom, de én bannoltam volna!!44
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111217Next
Closed New Topic New Poll