d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 10:56am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:55)
en nem mennek neveloszulonek, akkor nem kellene azt hazudnom a gyerekvedelmisnek meg pszichologusnak, hogy elesett es kiverte a fogat


koszonom az interjut

de azert megtanithatod majd a fiamnak is a 7 roach rusht
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:02am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 17:55)
en nem mennek neveloszulonek, akkor nem kellene azt hazudnom a gyerekvedelmisnek meg pszichologusnak, hogy elesett es kiverte a fogat


koszonjuk az interjut, kurva ertelmes felszolalas volt
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 11:03am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 04:46pm)
Na meselj te mit csinalnal?

En tenyleg igyekeznek ezt tenni. Azert nem akarok sok gyereket, hogy az aki lesz megkaphassa a teljes figyelmemet es a teljes tamogatasomat barmilyen nehezsegen is megy at.


nagyon jól megfogtátok ezt a témát, természetesen azért van különbség aközött is h mikor kell pszichológushoz fordulni, és mikor kell lekeverni egy pofont
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 19 2014 11:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 16:27)
hat nem is neked mondtam, hogy fogalomzavarba lennel :D

nem igazan tudom elkepzelni se a helyzetet, de ha megvernem attol jobb lenne?


Nincs több kérdés, ezt a topicot elkönyvelem kudarcnak, nagyon sok ember komoly problémákkal küzd nevelés-neveltetés terén, egy tanári/szülői pofonba még senki nem halt bele és ezután sem fognak, de az ilyen konformista emberek miatt már a hangodat se emelheted fel egy diákra mint tanár mert mész a börtönbe 25 évre, gg.

This post was edited by Smat on Feb 19 2014 11:07am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 11:09am
ha már mindenki példákat hoz fel, én is mondok egyet, kíváncsi vagyok ki mit tenne

a gyerek az iskolában megtanul pár új szót: Leszarom, Faszomat etc. ... ami miatt te valószínűleg lebaszod amint használja, próbálsz beszélni vele, és ez ellen agresszívan lépne fel, szobafogság és egyéb dolgok nem segítenek
egy ilyenért valszeg nem fogod pszichológushoz vinni a gyereket. mit tennétek ha nem hagyja abba?

This post was edited by AngryBug on Feb 19 2014 11:10am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 11:13am
Quote (AngryBug @ 19 Feb 2014 18:09)
ha már mindenki példákat hoz fel, én is mondok egyet, kíváncsi vagyok ki mit tenne

a gyerek az iskolában megtanul pár új szót: Leszarom, Faszomat etc. ... ami miatt te valószínűleg lebaszod amint használja, próbálsz beszélni vele, és ez ellen agresszívan lépne fel, szobafogság és egyéb dolgok nem segítenek
egy ilyenért valszeg nem fogod pszichológushoz vinni a gyereket. mit tennétek ha nem hagyja abba?


megvonsz tőle mindent?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 19 2014 11:15am
Quote (AngryBug @ 19 Feb 2014 17:09)
ha már mindenki példákat hoz fel, én is mondok egyet, kíváncsi vagyok ki mit tenne

a gyerek az iskolában megtanul pár új szót: Leszarom, Faszomat etc. ... ami miatt te valószínűleg lebaszod amint használja, próbálsz beszélni vele, és ez ellen agresszívan lépne fel, szobafogság és egyéb dolgok nem segítenek
egy ilyenért valszeg nem fogod pszichológushoz vinni a gyereket. mit tennétek ha nem hagyja abba?


Nagy pohár hideg vizet az arcába, egyből tudná hogy kivel beszél.. Ha ez sem segít akkor lehet egy atyai saller kitelne neki..

/e
Amúgy az agresszívan lépne fel alatt mit értesz?
Megütné a saját szüleit vagy wat?

This post was edited by Smat on Feb 19 2014 11:17am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 11:19am
Quote (Smat @ Feb 19 2014 05:15pm)
Nagy pohár hideg vizet az arcába, egyből tudná hogy kivel beszél.. Ha ez sem segít akkor lehet egy atyai saller kitelne neki..

/e
Amúgy az agresszívan lépne fel alatt mit értesz?
Megütné a saját szüleit vagy wat?


akár... igazából a lényeg csak az volt, hogy az olyan esetekben ahol nevetséges lenne hogy elvidd pszichológushoz, mert neked kell megoldanod a problémát, de a szép szó, egyéb megszorítások se nagyon segítenek
mit tennél?

ofc itt mindenkinek tökéletesen nevelt lenne a gyereke, de attól gondoltam felteszem a kérdést kíváncsiságból
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 11:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2014 18:43)
kitalalom, te halalra  verned
pont ennyit feltelezek.
amit joshi irt az az egyetlen mukodokepes megoldas


Quote (Taszilo.^ @ 19 Feb 2014 18:14)
mi volna a reakciod abban az esetben, ha neveloszulokent egy csecsemo (<1 ev) melle kapnal egy intezetbol kirakott 10-12 evest aki molesztalna a kicsit? meddig beszelgetnel vele arrol, hogy rossz az amit csinal?


azért képzelem mennyire csinálnád ezt irl, amikor már sc2töl is olyan ideggörcsöt kapsz, hogy szétbaszkodod a billentyüzetet
ja.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2014 11:21am
Quote (sylke @ 19 Feb 2014 18:19)
azért képzelem mennyire csinálnád ezt irl, amikor már sc2töl is olyan ideggörcsöt kapsz, hogy szétbaszkodod a billentyüzetet
ja.


jo az sc2 kihozza az allatot az emberbol :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll