Quote (AngryBug @ 19 Feb 2014 17:09)
ha már mindenki példákat hoz fel, én is mondok egyet, kíváncsi vagyok ki mit tenne
a gyerek az iskolában megtanul pár új szót: Leszarom, Faszomat etc. ... ami miatt te valószínűleg lebaszod amint használja, próbálsz beszélni vele, és ez ellen agresszívan lépne fel, szobafogság és egyéb dolgok nem segítenek
egy ilyenért valszeg nem fogod pszichológushoz vinni a gyereket. mit tennétek ha nem hagyja abba?
Nagy pohár hideg vizet az arcába, egyből tudná hogy kivel beszél.. Ha ez sem segít akkor lehet egy atyai saller kitelne neki..
/e
Amúgy az agresszívan lépne fel alatt mit értesz?
Megütné a saját szüleit vagy wat?
This post was edited by Smat on Feb 19 2014 11:17am