d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Segit Cuccolni? > Keresztülsétálás 1.10 Lod
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2014 10:32am
Quote (Vismajor @ Jan 31 2014 06:26pm)
Természetesen runolja countesst és kirak egy infinityt, mit gondoltál


Countessből akkor rak Infinityt amikor én a Holdon sétálok.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2014 10:35am
Quote (Rayen @ Jan 31 2014 05:32pm)
Countessből akkor rak Infinityt amikor én a Holdon sétálok.


newfag
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2014 11:03am
Quote (Vismajor @ Jan 31 2014 06:35pm)
newfag


ass
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 04:51pm
Quote (GoreKnight9 @ Jan 31 2014 08:55am)
Viccesek ezek a forditasok joatopicjokacicik
gl jo dropot


ty


gambleztam 400k-ból, semmi rare


vizuál egész gyorsan lement






riveren majdnem sikerült lehalnom két unique abyss knight horda által


erősen felhangosítottam és rájöttem, hogy nem "DÓ SZÓ JÓÓ", hanem "Your soul will fuel the hellforge!"
na már ezt is tudom








solban (lore), umban, pulban (stone), esetleg ko-ban reménykedtem, de majd később kiesnek

This post was edited by mynameismethos on Feb 1 2014 04:55pm
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:00pm





nemigen lesz ennyi strem, egyébként jó


Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:02pm
nagyon gyorsan lement, eddig a legkönnyebb boss volt nm-en





ring működik





mesh beltje elég ótvaros




This post was edited by mynameismethos on Feb 1 2014 05:03pm
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:06pm
első rare amu





ha amazon skill lenne kiverném, bár így se rossz





általában lemegyek a vörös portálokba, esett is még egy




This post was edited by mynameismethos on Feb 1 2014 05:06pm
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:09pm
ki is esett az amazon skillem





első rare jewel





k


Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:13pm
elkezdtem találkozni férges mobokkal, egyik a bone speares kélgyó, ha sok van belőlük nagyot nukeolnak





hómackók





anyádat már anya :'(


Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 1 2014 05:15pm
eddigi kedvenc











mind a három manaburnt kapott, pár szúrásba belehaltak

This post was edited by mynameismethos on Feb 1 2014 05:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll