ez elég durva
csak hogy a reggel óta történteket összefoglaljam pár pontban:
http://444.hu/2014/02/20/ujra-lonek-kijevben-elo/- Tűzszünetet kötött Janukovics és az Ellenzék, azonban a Jobb szekta nevű csoport ezt megtagadta, és éles lőszerrel kezdték lőni a rendőröket, mire azok szintén éles lőszerrel válaszoltak
- Kb 20 civil halott, és 50 elfogott rendőr, halott rendőrök számáról hivatalos információt nem tudni, de Janukovics azt mondta, több tucat rendőr halt meg
- Közben megérkezett a német, lengyel, és még valamilyen külügyminiszter, akiket ide oda pakolgatnak egyelőre.
- Kiváltak 10-en a kormánypártból, és rendkívüli ülést kezdeményeznek
- Nagyjából senki sem ura a helyzetnek, polgárháború incoming