d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev189101112237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 06:18am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Jan 2014 13:12)
Örülök, hogy meg tudtam mosolyogtatni a balliberális bandát, ez volt a cél.


imádom, amikor valaki ezt a szót szidalmazásnak szánja
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 19 2014 06:20am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 06:23am
Quote (putincykavodka @ 19 Jan 2014 13:18)
Implying itt aki postolgat ert hozza


implying van bármi értelme is szavazni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 06:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 14:07)
tényleg egyszerűen nem értelek, az egész postom arról szól, hogy vergődök, hogy szavazzak-e rájuk, és hogy milyen szar helyzet ez, végig feltételes módba rakva, hogy rájuk szavaznék, mégis te ennyit szűrsz le a postból?

vagy csak el se olvastad, amit írtam?


ez
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 06:29am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 13:26)
ez


ok, így legalább értem miért írsz hülyeségeket (nem flameből mondom, csak tényleg épp erről szól a post)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 19 2014 06:37am
Quote (tevetava @ 19 Jan 2014 13:18)
imádom, amikor valaki ezt a szót szidalmazásnak szánja


Az én szótáramban ez kb a négerrel egyenértékű
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 07:05am
Quote (bbaallaaggee @ 19 Jan 2014 13:37)
Az én szótáramban ez kb a négerrel egyenértékű


nálam a zsidóval
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 07:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 14:29)
ok, így legalább értem miért írsz hülyeségeket (nem flameből mondom, csak tényleg épp erről szól a post)


mér nem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 07:16am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 14:11)
mér nem


nincs energiám flamelni :(

csak smatot vállalom el mindig, mert őt nem kedvelem különösebben, de ő úgy itthagyta a topicot a tldr-ek láttán, mint az országot a törlesztőrészlet láttán
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 19 2014 07:21am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 02:16pm)
nincs energiám flamelni :(

csak smatot vállalom el mindig, mert őt nem kedvelem különösebben, de ő úgy itthagyta a topicot a tldr-ek láttán, mint az országot a törlesztőrészlet láttán



:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112237Next
Add Reply New Topic New Poll