Quote (SummertimeClothes @ 14 Jan 2014 13:27)
ti milyen gyakran szoktatok kajat rendelni?
en bazi ritkan, pedig csomoszor szoktam kivanni
utoljara ilyen 2 honapja vehettem pizzat hazafele menet sad.gif
naponta, bár mostanában inkább éttermekbe járok
tfw megy a proleague és rohadt éhes vagyok t.t
elviszem az ipadem és nézem azon, sokat fogyaszt ha mobilnettel tolom?