d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 12:13pm
Quote (Floodban @ Jan 8 2014 07:48pm)
dia
lvl 46
sztem most river meg cowking runolok, csbe nem merek megint mer kurva szarok a reseim, lehet kene szerezni iratha setet meg goldskint, csak azt nem fogom gamblezni az biztos (valami 600k egy darab fullplate)

http://i.imgur.com/RqH3dtY.jpg

http://i.imgur.com/AJkKIQI.jpg


Gz
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 01:36pm
lvl 51, mentem par riverrunt, xp eleg jo, kb egy szint per run
kar ezert az armorert, 170 strem soha nem lesz





Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 01:45pm
Quote (Floodban @ Jan 8 2014 08:36pm)
lvl 51, mentem par riverrunt, xp eleg jo, kb egy szint per run
kar ezert az armorert, 170 strem soha nem lesz

http://i.imgur.com/RufAezY.jpg

http://i.imgur.com/shbm4Mw.jpg


nah már csak egy shako és tiszta hdin
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 8 2014 02:19pm
kb 5xre nezhetek be ebbe a topicba de csak most tudatosult bennem, hogy itt meg csak 640480ban lehet jatszani
jo szar lehet!XD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 02:20pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Jan 2014 21:19)
kb 5xre nezhetek be ebbe a topicba de csak most tudatosult bennem, hogy itt meg csak 640480ban lehet jatszani
jo szar lehet!XD


windowed modban teljesen jo (1280x1024 az asztalom, lehet valami 1600x szaron kurva kicsi lenne, de igy jo)
fullscreenen tuti nem birnek jaccani

This post was edited by Floodban on Jan 8 2014 02:21pm
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 8 2014 02:22pm
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 20:45)
nah már csak egy shako és tiszta hdin


would be easy nem?
Jó lenne, ha lenne pár extrább LoD-os junik is, nagyban könnyítene a dolgokon, de hát ettől poén a cl.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 8 2014 02:36pm
gz a progresshez
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 05:25pm
lvl 54, az xp kezd lassulni de meg mindig oke
VEGRE sikerult kigambleznem eyelesst (kb 600k gold volt), geci jo az a 5 maek, foleg mikor a map televan baszva a kis maggotokkal
amu ckbol esett


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 8 2014 05:30pm
Quote (Floodban @ 9 Jan 2014 01:25)
lvl 54, az xp kezd lassulni de meg mindig oke
VEGRE sikerult kigambleznem eyelesst (kb 600k gold volt), geci jo az a 5 maek, foleg mikor a map televan baszva a kis maggotokkal
amu ckbol esett

http://i.imgur.com/NfDZC28.gif


fasza azaz armor
hellen vannak ilyen resistjeid?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 8 2014 05:31pm
Quote (sylke @ 9 Jan 2014 00:30)
fasza azaz armor
hellen vannak ilyen resistjeid?


ja, hell
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll