Quote (SummertimeClothes @ 8 Jan 2014 21:19)
kb 5xre nezhetek be ebbe a topicba de csak most tudatosult bennem, hogy itt meg csak 640480ban lehet jatszani
jo szar lehet!XD
windowed modban teljesen jo (1280x1024 az asztalom, lehet valami 1600x szaron kurva kicsi lenne, de igy jo)
fullscreenen tuti nem birnek jaccani
This post was edited by Floodban on Jan 8 2014 02:21pm