d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Barsony
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 18 2013 02:15pm
tökéletes kép 3.2 megapixeles telefon kamerával

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 18 2013 03:10pm
Quote (MarcusD @ 18 Dec 2013 22:15)
tökéletes kép 3.2 megapixeles telefon kamerával

http://i.imgur.com/fyIkoNM.jpg


a hurkákat meg kolbászt a fiókban tartod?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2013 03:32pm
Quote (RRC @ Dec 18 2013 10:10pm)
a hurkákat meg kolbászt a fiókban tartod?


ÉRTED MER KÖVÉR :XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 18 2013 03:33pm
Quote (RRC @ Dec 18 2013 09:10pm)
a hurkákat meg kolbászt a fiókban tartod?


irigy vagy mi hogy van akin van hus is mi te csofat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 18 2013 06:48pm


teli szunet elott, osszepakolva, indulasra keszen
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 18 2013 07:47pm
Quote (josheide @ 19 Dec 2013 01:48)
http://i39.tinypic.com/noiwhu.jpg

teli szunet elott, osszepakolva, indulasra keszen


jobbik voter
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 04:18am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 19 2013 01:47am)
jobbik voter


nem, ő azért szereti ezt az országot mert ebből sok pénze lesz majd
sok itt a hülye mint én és azokat jól lehet húzkodni
nagy pénz van a hülyékben
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2013 05:12am
Quote (josheide @ 19 Dec 2013 02:48)
http://i39.tinypic.com/noiwhu.jpg

teli szunet elott, osszepakolva, indulasra keszen


most látom csak a postit-eket

10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll