d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2013 05:24am
Quote (daneeka10 @ Nov 26 2013 11:23am)
a doboz amugy nem az a hely ahol van egy pult meg egy dj bebaszva a sarokba a wc-kel szembe es geci szar sor van? egyszer voltam ingyen, de nem ertem egyaltalan mire fol szednek ott belepot


de
egyszer én is voltam, de tele volt nyomorékokkal (valszeg akkor voltál te is lol jk)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2013 05:28am
Quote (ace07 @ 25 Nov 2013 23:11)
Ebből az lenne, hogy a nők belépőjét is mi fizetnénk.


eddig is ez ment, be volt építve a drága férfijegybe a női belépők ára... most legalább meglesz a lehetőség, hogy a nő magának fizethesse a belépőt.

én személy szerint teljesen egyetértek ezzel, bár személyesen nem különösebben érint.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 26 2013 05:29am
Quote (josheide @ 26 Nov 2013 12:07)
"Ahhoz megyek oda, aki tetszik. Ha ez kölcsönösnek bizonyul, akkor lehet valami. Világ legegyszerűbb dolga."

Ez igy oke - de ezzel azt mondod, hogy jol van az, hogy te vagy mindig (vagy az esetek tulnyomo tobbsegeben) a kezdemenyezo.

Megis miert van az, hogy a noket ilyen gazdasagi eszkozokkel kell arra csabitani, hogy az adott szorakozohelyen toltsek az estet ? Ha mindenhol ugyanannyi lesz a noknek es a ferfiaknak a belepo akkor a nok nem fognak szorakozni jarni??
Jol van ez igy ? Ha nem akkor megprobalhatunk a rendszeren valtoztatni es egy igazsagosabb rendszert kialakitani, amiben az emberek osszessegeben boldogabbak lesznek, mint az elozoben.

A dontes szabadsagarol annyit, hogy egy olyan vilagban elunk ahol nagyon sokmindent tarsadalmi nyomas hatasara teszunk.
"Az pedig megint csak egyéni döntés, hogy egy férfi fogadja-e a nő udvarlását. Én furán szoktam érezni magam az ilyen helyzetekben, de mint azt már tisztáztuk, nyilván egy vaskalapos soviniszta fasz vagyok, és szerintem mindennek meg van a maga módja."

Ezen kellene a nemek egyenjogusagaert kuzdo mozgalmaknak valtoztatnia. Hogy ne erezzek magukat rosszul a ferfiak ha egy no udvarol nekik. Hogy ne legyen kivetni valo, ha egy no elvezi a szexet. Hogy ne legyen ciki, ha a ferfiak erzelmeket mutatnak.

Egyszerűen csak nem értem, hogy min fog érdemben változtatni ez az egész.

Ez a konkret intezkedes ugyan nem fog sokmindenen valtoztatni, de a tarsadalmi atalakulasoknak altalaban nincsen konnyen korvonalazhato eleje.
Az elso lepcso talan az volt, hogy ferfiak es nok is egyenlo jogokat kaptak, ugyanugy reszesulnek oktatasban es elhelyezkedhetnek barmilyen pozicioban.
Ugyanakkor meg mindig van a tarsadalomban egy eros preferencia a ferfiak reszere, amin az ilyen apro intezkedesek hivatottak valtoztatni.

A videorol meg annyit, hogy kivancsi lennek te mit produkaltal volna elso eves egyetemistakent ha a musorvezeto nyilvanvaloan nemtetszeset fejezi ki a velemenyeddel szemben.

Makker postjaira no offense de nincs reakciokepem.


Igen, én azt mondom, hogy jól van az, hogy én vagyok a kezdeményező. Ezt nagyon nem akarom tovább fejtegetni így huszadjára, de akinek ez sem felel meg, attól már tényleg csak egy hajszálnyira van a "nem engedem előre, nem adom át neki a helyem".
A társadalmi nyomásról pedig annyit, hogy tudni kell felülemelkedni és saját boldogulásunk, jó érzéseink szerint cselekedni.

Ezen kellene a nemek egyenjogusagaert kuzdo mozgalmaknak valtoztatnia.

Miért kellene ezért érdemben tenni? A társadalom van annyira "képlékeny", hogy ezek a dolgok egy idő után evidenssé váljanak, valószínűleg én amíg élek, így fogom gondolni, mint azt most teszem, ezen sem az idő, de pláne nem társadalmi nyomás fog változtatni. Majd ha én egyszer kihalok és kihalnak a hozzám hasonlók is, akkor mindenkitől megkapják udvarlás terén is a nők az egyenlőséget. Az a baj, hogy bármilyen ehhez hasonló különbséget azonnal degradálónak/károsnak kezdenek bélyegezni, pedig ez szerintem egy teljesen ártalmatlan dolog, pont hogy piedesztálra van emelve a nő, akinek igazán udvarol egy férfi.

Hogy ne legyen kivetni valo, ha egy no elvezi a szexet. Hogy ne legyen ciki, ha a ferfiak erzelmeket mutatnak.

Kevés gyönyörűbb dolog van a világon annál, mint mikor egy nő elélvez, a gondolatot sem értem, hogy a szex élvezete miért lenne kivetni való, és hogy miért ragasztják azonnal a jelzőket a hedonista nőkre. Emberek vagyunk, élvezzük az életet. Az meg, hogy egy férfi mennyi érzelmet mutat, a saját döntése.

Az elso lepcso talan az volt, hogy ferfiak es nok is egyenlo jogokat kaptak, ugyanugy reszesulnek oktatasban es elhelyezkedhetnek barmilyen pozicioban.
Ugyanakkor meg mindig van a tarsadalomban egy eros preferencia a ferfiak reszere, amin az ilyen apro intezkedesek hivatottak valtoztatni.


Nincs ezzel baj, csak ha valaki ezzel érvel, akkor álljon az indítvány mögött magyarázatként az, hogy a férfiak hátrányos megkülönböztetése ez a belépős rendszer, és rohadtul ne az legyen az érv, hogy a nők ezzel áldozatok lesznek. Ha a férfiakért felszólalva prédikálna szilárdka, akkor nyugodtan és néma csendben elkönyveltem volna ezt az egészet szánalmas, gyenge próbálkozásnak, egy karaktert nem fecséreltem volna ilyen alantas dologra, de nem ez történt, éppen ezért vitatkozunk.

A videóról pedig csak annyit, hogy aki kurvának áll, az ne csodálkozzon, ha megbasszák. Illett volna felkészülni, talán egy fokkal komolyabban tudnám akkor most venni.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 26 2013 05:34am
valasztojogot mar adtunk a noknek, hivatasos katonanak meg urhajosnak is felvesszuk oket, de ahhoz sajnos meg nem eleg erett a tarsadalom, hogy belepot is kerjunk toluk egy putri helyre
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2013 05:43am
btw 1 csaj ismerősöm postolt fb-ra a történésekkel kapcsolatban, és 1 mondaton nagyon megakadt a szemem



szóval:
-a gyengébbik nemre jutalomként kell tekinteni a férfiaknak
-természetesen a nők csak önfeláldozásból dugnak a férfiakkal, hogy a férfiaknak jó legyen, de ezt eddig is tudtuk


basszameg, én eddig tévedésben éltem az emberi fajjal kapcsolatban, nem is értem, hogy a nők egyáltalán miért szólnak hozzá a férfiakhoz
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 26 2013 05:48am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2013 13:43)
btw 1 csaj ismerősöm postolt fb-ra a történésekkel kapcsolatban, és 1 mondaton nagyon megakadt a szemem

http://4.ii.gl/58e-1J.png

szóval:
-a gyengébbik nemre jutalomként kell tekinteni a férfiaknak
-természetesen a nők csak önfeláldozásból dugnak a férfiakkal, hogy a férfiaknak jó legyen, de ezt eddig is tudtuk


basszameg, én eddig tévedésben éltem az emberi fajjal kapcsolatban, nem is értem, hogy a nők egyáltalán miért szólnak hozzá a férfiakhoz


te is beszélsz a kutyádhoz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2013 05:50am
Quote (zsansaccount @ Nov 26 2013 11:48am)
te is beszélsz a kutyádhoz


ololololol
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2013 05:51am
Quote (zsansaccount @ Nov 26 2013 01:48pm)
te is beszélsz a kutyádhoz


mondasz valamit


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 26 2013 06:01am
kurvajó a topik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2013 06:02am
Quote (bbaallaaggee @ 26 Nov 2013 12:29)
Igen, én azt mondom, hogy jól van az, hogy én vagyok a kezdeményező. Ezt nagyon nem akarom tovább fejtegetni így huszadjára, de akinek ez sem felel meg, attól már tényleg csak egy hajszálnyira van a "nem engedem előre, nem adom át neki a helyem".
A társadalmi nyomásról pedig annyit, hogy tudni kell felülemelkedni és saját boldogulásunk, jó érzéseink szerint cselekedni.

Ezen kellene a nemek egyenjogusagaert kuzdo mozgalmaknak valtoztatnia.

Miért kellene ezért érdemben tenni? A társadalom van annyira "képlékeny", hogy ezek a dolgok egy idő után evidenssé váljanak, valószínűleg én amíg élek, így fogom gondolni, mint azt most teszem, ezen sem az idő, de pláne nem társadalmi nyomás fog változtatni. Majd ha én egyszer kihalok és kihalnak a hozzám hasonlók is, akkor mindenkitől megkapják udvarlás terén is a nők az egyenlőséget. Az a baj, hogy bármilyen ehhez hasonló különbséget azonnal degradálónak/károsnak kezdenek bélyegezni, pedig ez szerintem egy teljesen ártalmatlan dolog, pont hogy piedesztálra van emelve a nő, akinek igazán udvarol egy férfi.

Hogy ne legyen kivetni valo, ha egy no elvezi a szexet. Hogy ne legyen ciki, ha a ferfiak erzelmeket mutatnak.

Kevés gyönyörűbb dolog van a világon annál, mint mikor egy nő elélvez, a gondolatot sem értem, hogy a szex élvezete miért lenne kivetni való, és hogy miért ragasztják azonnal a jelzőket a hedonista nőkre. Emberek vagyunk, élvezzük az életet. Az meg, hogy egy férfi mennyi érzelmet mutat, a saját döntése.

Az elso lepcso talan az volt, hogy ferfiak es nok is egyenlo jogokat kaptak, ugyanugy reszesulnek oktatasban es elhelyezkedhetnek barmilyen pozicioban.
Ugyanakkor meg mindig van a tarsadalomban egy eros preferencia a ferfiak reszere, amin az ilyen apro intezkedesek hivatottak valtoztatni.


Nincs ezzel baj, csak ha valaki ezzel érvel, akkor álljon az indítvány mögött magyarázatként az, hogy a férfiak hátrányos megkülönböztetése ez a belépős rendszer, és rohadtul ne az legyen az érv, hogy a nők ezzel áldozatok lesznek. Ha a férfiakért felszólalva prédikálna szilárdka, akkor nyugodtan és néma csendben elkönyveltem volna ezt az egészet szánalmas, gyenge próbálkozásnak, egy karaktert nem fecséreltem volna ilyen alantas dologra, de nem ez történt, éppen ezért vitatkozunk.

A videóról pedig csak annyit, hogy aki kurvának áll, az ne csodálkozzon, ha megbasszák. Illett volna felkészülni, talán egy fokkal komolyabban tudnám akkor most venni.




Kevés gyönyörűbb dolog van a világon annál, mint mikor egy nő elélvez, a gondolatot sem értem, hogy a szex élvezete miért lenne kivetni való, és hogy miért ragasztják azonnal a jelzőket a hedonista nőkre. Emberek vagyunk, élvezzük az életet. Az meg, hogy egy férfi mennyi érzelmet mutat, a saját döntése.

Ezen is latszik, hogy a tarsadalom mennyire keplekeny. Gondolom te is ismered a kulcs meg a kulcslyuk hasonlatot. Amig azt sokan mint peldabeszedet hasznaljak a nok - ferfiak szexualitasanak osszehasonlitasara nem beszelhetunk egyenlosegrol.

De Sajnos nincs idonk mindig megvarni amig generaciok kihalnak es lecserelodnek maskepp gondolkozo emberekre. Eppen ezert van szuksegunk jo torvenyekre, es azoknak a betartatasara.

A torvenyek epp ugy hatnak az emberek gondolkozasara mint forditva. Eppen ezert tartom fontosnak, hogy ha mar van egy "Egyenlo Banasmod Hatosagunk" akkor az eljen a jogaival es vegyen ra intezmenyeket az egyenlo banasmodra.

Nincs ezzel baj, csak ha valaki ezzel érvel, akkor álljon az indítvány mögött magyarázatként az, hogy a férfiak hátrányos megkülönböztetése ez a belépős rendszer, és rohadtul ne az legyen az érv, hogy a nők ezzel áldozatok lesznek. Ha a férfiakért felszólalva prédikálna szilárdka, akkor nyugodtan és néma csendben elkönyveltem volna ezt az egészet szánalmas, gyenge próbálkozásnak, egy karaktert nem fecséreltem volna ilyen alantas dologra, de nem ez történt, éppen ezért vitatkozunk.

Fenntebb leirtam, hogy ez hogyan rossz ez az egesz a noknek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111218Next
Add Reply New Topic New Poll