d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 100k Lesz A Minimálbér
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 7 2013 04:50am
Quote (Senee @ 7 Nov 2013 11:45)
hagyjuk már a kamu pénzmósmelót, hogy téglát pakoltál a-ból b-be 250 ezerért :XD


volt gimis osztalytarsam otthagyta kemia szakot, megcsinalt valami kepzest es most az INGnel dolgozik. Azt mondta, ha nagyon kemenyen tolja egy honapban 400k korul is meg lehet csinalni.

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 7 2013 04:53am
Quote (josheide @ 7 Nov 2013 11:50)
volt gimis osztalytarsam otthagyta kemia szakot, megcsinalt valami kepzest es most az INGnel dolgozik. Azt mondta, ha nagyon kemenyen tolja egy honapban 400k korul is meg lehet csinalni.


meg lehet mivel jutalék rendszerben dolgoznak.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 7 2013 04:54am
Quote (josheide @ Nov 7 2013 10:50am)
volt gimis osztalytarsam otthagyta kemia szakot, megcsinalt valami kepzest es most az INGnel dolgozik. Azt mondta, ha nagyon kemenyen tolja egy honapban 400k korul is meg lehet csinalni.


de Snoop fedősztorija az volt, hogy a-ból b-be rakodik 250 ezerért

mikor kérdeztem honnan a fasdzombol szed ilyen melot azt mondta olvassak hirdetéseket ujságba-neten :XD

valoszinü 1mp-nél tovább élő maradna egy ilyen ajánlat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 7 2013 04:55am
Quote (Inakwo @ 7 Nov 2013 11:53)
meg lehet mivel jutalék rendszerben dolgoznak.


Fogalmam nincs, hogy mennyire realis ez, de elkepzelhetonek tartom.

Szoval ha valaki kemenyen dolgozik / tehetseges / vagy ezek kozul mindketto, akkor jo esellyel barhol lehet sokat keresni.

Quote (Senee @ 7 Nov 2013 11:54)
de Snoop fedősztorija az volt, hogy a-ból b-be rakodik 250 ezerért

mikor kérdeztem honnan a fasdzombol szed ilyen melot azt mondta olvassak hirdetéseket ujságba-neten :XD

valoszinü 1mp-nél tovább élő maradna egy ilyen ajánlat


Gondolom ennel komplexebb a dolog, vagy veszelyes dolgokat pakol, stb.

This post was edited by josheide on Nov 7 2013 04:56am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 7 2013 04:57am
Quote (Nerz8 @ 7 Nov 2013 11:29)
http://2.imgland.net/3Bxdy.gif


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 7 2013 05:00am
Quote (josheide @ Nov 7 2013 10:55am)
Gondolom ennel komplexebb a dolog, vagy veszelyes dolgokat pakol, stb.


ok..

látom egyre jobban megy a politikusi szakma

zsigamarcinak is lehet a szentlélek tette a postaládájába a 20 milliót
HÁT MIÉRT, a lottót is megnyerik valakik, annak mennyi az esélye?!?! simán lehetséges
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 7 2013 05:01am
Quote (Senee @ 7 Nov 2013 12:00)
ok..

látom egyre jobban megy a politikusi szakma

zsigamarcinak is lehet a szentlélek tette a postaládájába a 20 milliót
HÁT MIÉRT, a lottót is megnyerik valakik, annak mennyi az esélye?!?! simán lehetséges


Most ne keverjuk bele, hogy ki hol hogyan lop.

Lehet snoop is feketen dolgozik (sot, valoszinu).
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 7 2013 05:02am
Quote (josheide @ 7 Nov 2013 11:55)
Fogalmam nincs, hogy mennyire realis ez, de elkepzelhetonek tartom.

Szoval ha valaki kemenyen dolgozik / tehetseges / vagy ezek kozul mindketto, akkor jo esellyel barhol lehet sokat keresni.



Gondolom ennel komplexebb a dolog, vagy veszelyes dolgokat pakol, stb.


simán elképzelhető, de tényleg nagyon sok szerződést meg kell kötni hozzá
és ez nem fix havonta, általában minimálbér, és ha jol melozik akkor jöhet még mellé a jutalék. Csak ugye lehet egyik hónapban meg éhen halsz ha az előzőben nem spórolsz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 7 2013 05:03am
Quote (josheide @ Nov 7 2013 11:01am)
Most ne keverjuk bele, hogy ki hol hogyan lop.

Lehet snoop is feketen dolgozik (sot, valoszinu).


sztem egyszerűen az van, hogy nyilván azért ők is költenek (a drogpénzekből) és mi a faszból költenének ha nincs vmi jo munkájuk
és azért kellett vmi ilyen kamu-jómeló, hogy tudják mire fogni, hogy honnan van a pénz ha esetleg valaki turkálódna

al-capone óta minden normális bűnöző figyel arra, hogy valamilyen szinten tisztára mossa a pénzt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 7 2013 05:04am
Szemet GAZEMBER politikusok
Kolat isznak pizzat esznek
Hogy futja nekik erre
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll