d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev18910111223Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50
Joined: Sep 19 2013
Gold: 0.00
Jan 9 2014 05:59am
Quote (Vismajor @ Jan 9 2014 01:37pm)
dota2, lol, hon, casual szarok
a férfiak sc2vel, csvel vagy quakel játszanak
Én mindig azt látom, hogy a jó gémerek, akik szoktak sokféle játékkal játszani és abban jók is(cs, quake, sc2 etc) azok max kipróbálás szinten nyomják valamelyik mobát, vagy hobibból
akik meg telefossák a lol meg dota2 topikot azok kb semmilyen más játékban nem tudnak letenni az asztalra semmit, mármint ahol skill kell, pl az előbb felsoroltak.

gyertek rám etc


>cs, quake
>skill
>vismajor
>
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:02am
sirjatok csak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 06:12am
Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 12:37)
dota2, lol, hon, casual szarok
a férfiak sc2vel, csvel vagy quakel játszanak
Én mindig azt látom, hogy a jó gémerek, akik szoktak sokféle játékkal játszani és abban jók is(cs, quake, sc2 etc) azok max kipróbálás szinten nyomják valamelyik mobát, vagy hobibból
akik meg telefossák a lol meg dota2 topikot azok kb semmilyen más játékban nem tudnak letenni az asztalra semmit, mármint ahol skill kell, pl az előbb felsoroltak.

gyertek rám etc


az igazi férfiak fps-en nevelkednek
quake unreal cs

idranak se ment a game, elment dotazni xdd
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 06:15am
vismajor megint nyoorek
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:16am
Quote (jarabekg @ Jan 9 2014 01:15pm)
vismajor megint nyoorek


még jó, hogy a golyót 1 kilométeren a szél csak 1-2 milliméterrel téríti el
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 06:17am
Quote (sylke @ 9 Jan 2014 12:52)
gondoltam hogy neked olyan gém tetszik, ahol kevesebbet kell gondolkodni mint szarás közben :~)


ez gondolom ilyen trollkodás syltől hogy fpsbe nem kell gondolkozni

végülis csak minden cucc helyét meg respawn timerjét fejben kell követni miközben 200km/hval szaladsz fel alá a mapon (quake tipusu gamek)

cs-ben meg meg inkabb mindgame az egesz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 06:21am
Quote (Vismajor @ Jan 9 2014 01:16pm)
még jó, hogy a golyót 1 kilométeren a szél csak 1-2 milliméterrel téríti el


azta homersekletre eg a paratartalomra mondtam

ami tenyleg faszsag
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:24am
Quote (jarabekg @ Jan 9 2014 01:21pm)
azta  homersekletre eg a paratartalomra mondtam

ami tenyleg faszsag


jaj jara te olyan egy vicces gyerek vagy
Quote
hogy ne érne szart se
a tobbi kb tenyleg elhanyagolhato (ilyenek mint a szel, max 1-2 mm palyavaltoztatast tudnak elerni) most azert mert jobb mint a cs, azert nem kell mindjart seggfajni
a lovdek sulyatol is csak (0,5) aranyban fugg, a tavolasgtol pedig negyzetesen, az alakjais egy ilyen kis feluletnel max szazad ezrelekes eltereseket nyujt. homerseklet paratartalom meg esetleg egy icipicit valtoztat a kozeg viszkozitasan, az sem egy nagy deal


This post was edited by Vismajor on Jan 9 2014 06:24am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 9 2014 06:25am
Quote (putincykavodka @ 22 Oct 2013 09:59)
Lolra ilyet irni egy embernek, hogy a legkiralyabb jatek, hova halad ez a vilag :d mondok en neked jo jatekot, csak kerjed

De most, hogy igy belegondolok, eleg megnezni( most teged kiveve, de csak mert tt vagy ofc) hogy kik jatszanak a lollal, es kik a dotaval, igy csak a hunsubon belul is, csupa noobok vagy tul sok elettel rendelkezo emberek, gamernek egyik se jo, sajnalom :d ilyen smat, jarabekg, harcikacsa mar csak ez teljesen jol reprezentalja a 2 game kozti kulonbseget


Eletkepes lesz, mert a dotabol hianyzik sokminden, ha azokat megcsinaljak rendesen, akkor jatszani fogok vele ofc


Ja, kb 3 hónapja már le se szarom azt a fos gamet, de azért nyögjed a faszságot ricinger.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 9 2014 06:30am
Quote (Smat @ 9 Jan 2014 13:25)
Ja, kb 3 hónapja már le se szarom azt a fos gamet, de azért nyögjed a faszságot ricinger.


ezt a postot honnan bányásztad elő
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111223Next
Add Reply New Topic New Poll