Quote (RRC @ Dec 7 2013 12:05am)
én meztelen alszom mindig, nem értem alsógatya minek, szorítja a tököd etc, hadd lengjen ha egyedül vagy
jó a visszavágás, igaz
mondjuk anniyban ha éjjel kikell menned hugyozni, akkor simán kimész, nincs veszély, poló nélkül nem érdekelsz senkit
alsógatya nélkül annál inkább, bár lehet csak az én családom ilyen "prűd"
This post was edited by Vismajor on Dec 6 2013 05:07pm