d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Hogyan Piritod
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 6 2013 04:25pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2013 00:20)
tippeljetek, mit ettem reggelire ma


csak az egyik oldalán megsütött húst, ollóval ?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 6 2013 04:26pm
Quote (Anarkin @ 6 Dec 2013 23:25)
csak az egyik oldalán megsütött húst, ollóval ?


majdnem, igazabol mandarint
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 6 2013 04:28pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2013 00:26)
majdnem, igazabol mandarint


legalább pizsamában?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 6 2013 04:30pm
Quote (sylke @ 6 Dec 2013 23:28)
legalább pizsamában?


alsonadragban meg random polokban szoktam aludni, de szerintem feloltoztem addigra
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 6 2013 05:02pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Dec 2013 00:26)
majdnem, igazabol mandarint


kézműves mandarin
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2013 05:03pm
Quote (SummertimeClothes @ Dec 6 2013 11:30pm)
alsonadragban meg random polokban szoktam aludni, de szerintem feloltoztem addigra


poló minek?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 6 2013 05:05pm
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2013 01:03)
poló minek?


én meztelen alszom mindig, nem értem alsógatya minek, szorítja a tököd etc, hadd lengjen ha egyedül vagy
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2013 05:06pm
Quote (RRC @ Dec 7 2013 12:05am)
én meztelen alszom mindig, nem értem alsógatya minek, szorítja a tököd etc, hadd lengjen ha egyedül vagy


jó a visszavágás, igaz
mondjuk anniyban ha éjjel kikell menned hugyozni, akkor simán kimész, nincs veszély, poló nélkül nem érdekelsz senkit
alsógatya nélkül annál inkább, bár lehet csak az én családom ilyen "prűd"

This post was edited by Vismajor on Dec 6 2013 05:07pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 6 2013 05:08pm
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2013 01:06)
jó a visszavágás, igaz
mondjuk anniyban ha éjjel kikell menned hugyozni, akkor simán kimész, nincs veszély, poló nélkül nem érdekelsz senkit
alsógatya nélkül annál inkább, bár lehet csak az én családom ilyen "prűd"


nekem saját emeletünk van öcsémmel fürdőszobával etc. :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2013 05:10pm
Quote (RRC @ Dec 7 2013 12:08am)
nekem saját emeletünk van öcsémmel fürdőszobával etc. :D


nekem is volt olyan, akkor se mennék ki pucéran
és hülyeség, de még akkor se szeretek ha tök egyedül vagyok itthon :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll