☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Mortal Kombat Topic
Prev
1
8
9
10
11
12
25
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7151
Replies: 248
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#91
Jul 5 2013 06:27am
na mostmár én is megnézem
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#92
Jul 5 2013 07:02am
Quote (sylke @ 5 Jul 2013 14:11)
ez olyan, mintha azt mondanád hogy tassassin sokkal viccesebb, mint nerz
Jo, de ez igy van. :C
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#93
Jul 5 2013 09:54am
Ebben a verzióban is ottvan Kratos, meg Freddy?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#94
Jul 5 2013 09:56am
Quote (fahrii @ 5 Jul 2013 17:54)
Ebben a verzióban is ottvan Kratos, meg Freddy?
Csak freddy, kratos ps only
This post was edited by bajcli on Jul 5 2013 09:56am
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#95
Jul 5 2013 12:14pm
a story mode az autosave?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#96
Jul 5 2013 12:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jul 2013 20:14)
a story mode az autosave?
igen
megvan mar a gamepaded?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#97
Jul 5 2013 01:21pm
Quote (bajcli @ 5 Jul 2013 20:14)
igen
megvan mar a gamepaded?
nincs, azóta nem volt online a csávó
A billentyűzetnél megöl, hogy csak 3 gombot lehet nyomni egyszerre.
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#98
Jul 5 2013 01:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jul 2013 21:21)
nincs, azóta nem volt online a csávó
A billentyűzetnél megöl, hogy csak 3 gombot lehet nyomni egyszerre.
miért nyomnál többet
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#99
Jul 5 2013 01:29pm
Quote (Anarkin @ 5 Jul 2013 21:25)
miért nyomnál többet
Nem szándékosan, de ilyenkor az újnak felül kéne írnia a régit, de nem teszi. Ilyenkor meg gyakorlatilag úgy csinál, mintha semmit sem nyomnék.
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#100
Jul 5 2013 01:36pm
a sztori mód amugy sztem nagyon rövid...
pont annyit vártam volna még h mindent lehessen irányítani, és ne csak 1 történet szálon fusson az egész
na meg örültem volna 1-2 kiskapunak hogy változatos legyen a sztori ha nehezebb fokozaton is ki akarjuk vinni
+ Kano Striker Jade lehetnenek erosebbek is picivel
This post was edited by AngryBug on Jul 5 2013 01:42pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
8
9
10
11
12
25
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact