d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 5 2013 06:27am
na mostmár én is megnézem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2013 07:02am
Quote (sylke @ 5 Jul 2013 14:11)
ez olyan, mintha azt mondanád hogy tassassin sokkal viccesebb, mint nerz


Jo, de ez igy van. :C
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 5 2013 09:54am
Ebben a verzióban is ottvan Kratos, meg Freddy?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 5 2013 09:56am
Quote (fahrii @ 5 Jul 2013 17:54)
Ebben a verzióban is ottvan Kratos, meg Freddy?


Csak freddy, kratos ps only

This post was edited by bajcli on Jul 5 2013 09:56am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 12:14pm
a story mode az autosave?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 5 2013 12:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jul 2013 20:14)
a story mode az autosave?


igen

megvan mar a gamepaded?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 01:21pm
Quote (bajcli @ 5 Jul 2013 20:14)
igen

megvan mar a gamepaded?


nincs, azóta nem volt online a csávó :(

A billentyűzetnél megöl, hogy csak 3 gombot lehet nyomni egyszerre.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 01:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jul 2013 21:21)
nincs, azóta nem volt online a csávó :(

A billentyűzetnél megöl, hogy csak 3 gombot lehet nyomni egyszerre.


miért nyomnál többet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 5 2013 01:29pm
Quote (Anarkin @ 5 Jul 2013 21:25)
miért nyomnál többet


Nem szándékosan, de ilyenkor az újnak felül kéne írnia a régit, de nem teszi. Ilyenkor meg gyakorlatilag úgy csinál, mintha semmit sem nyomnék.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 5 2013 01:36pm
a sztori mód amugy sztem nagyon rövid...

pont annyit vártam volna még h mindent lehessen irányítani, és ne csak 1 történet szálon fusson az egész
na meg örültem volna 1-2 kiskapunak hogy változatos legyen a sztori ha nehezebb fokozaton is ki akarjuk vinni

+ Kano Striker Jade lehetnenek erosebbek is picivel

This post was edited by AngryBug on Jul 5 2013 01:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll