d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev18910111230Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 06:32am
Quote (Flutter @ 14 Mar 2013 14:31)
azért ezek elég sokat fogyaszthatnak


5 liter körülinek írják.

Vagy is városban ~9
Országút 5 alatt,
átlag 6-7 között.


Igaz, sok. :(


Amugy rendszamtablat pl a Peugeotnal nem lehet valami hasonlo megoldassal jogilag megoldani ra, mint pl az Alfa Romeoknal van? Szal amin majdnem matricanak nez ki a rendszamtabla. Akkor kiesne a 'keret' es arra a feluletre lenne felrakva, ami a keretet tartja.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 06:35am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 14 2013 06:35am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 01:32pm)
5 liter körülinek írják.

Vagy is városban ~9
Országút 5 alatt,
átlag 6-7 között.


Igaz, sok. :(


az szerintem nem sok, sőt
többre számítottam
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 06:37am
Quote (Flutter @ 14 Mar 2013 14:35)
az szerintem nem sok, sőt
többre számítottam


Mashol irnak varosra legkondival 10-11-et is. :/

Az a baj, hogy annak sem szabad nagyon elszaladni, marmint a varosi fogyasztasnak, mert a nem meheszkedos vezetes, az majdnem varosi mar felenk. Meg a meheszkedos resznel is, amikor be kell menni tanyara, az enne a benzint akkor, mint a szar.

http://katalogus.hasznaltauto.hu/peugeot/407_1.6_hdi_confort-2141408
Ha az itt irt fogyasztasi ertekekhez kozeli a realis, az kurvajo.



Amugy ha penzes lennek, tuti valami Hybridet vennek.

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 06:41am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 06:43am
benzines mondeonak szar az üzemanyagadagolója + ford , emellett tényleg baromi jó autó. Egyébként nem sértésből ,de úgy közelíted meg ezt az autóvásárlás témát mint egy átlag magyar, olcsón akarsz kurvajót, ennek te is tudod mi lesz a vége
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 06:44am
Quote (Baleee @ 14 Mar 2013 13:37)
Mashol irnak varosra legkondival 10-11-et is. :/

Az a baj, hogy annak sem szabad nagyon elszaladni, marmint a varosi fogyasztasnak, mert a nem meheszkedos vezetes, az majdnem varosi mar felenk. Meg a meheszkedos resznel is, amikor be kell menni tanyara, az enne a benzint akkor, mint a szar.

http://katalogus.hasznaltauto.hu/peugeot/407_1.6_hdi_confort-2141408
Ha az itt irt fogyasztasi ertekekhez kozeli a realis, az kurvajo.



Amugy ha penzes lennek, tuti valami Hybridet vennek.


jah én is valami jo kis Lexus-t méhészkedni :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 06:45am
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2011/10/12/a_magyar_hasznaltauto-vasarlo_hulye/

van még két része, szerintem érdemes elolvasni

nem feltétlenül segít a választásban, de érdekes ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 06:47am
Quote (rapiddani @ 14 Mar 2013 14:43)
benzines mondeonak szar az üzemanyagadagolója + ford , emellett tényleg baromi jó autó. Egyébként nem sértésből ,de úgy közelíted meg ezt az autóvásárlás témát mint egy átlag magyar, olcsón akarsz kurvajót, ennek te is tudod mi lesz a vége


Nem legjobbat, hanem abban az ar-ertekben a legjobbat. Nem mindegy, masreszt, mart anyagilag 'atlag magyar' vagyok. ^^

Quote (beni @ 14 Mar 2013 14:45)
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2011/10/12/amagyarhasznaltauto-vasarlohulye/

van még két része, szerintem érdemes elolvasni

nem feltétlenül segít a választásban, de érdekes ^^


Eleg old cikk, en amugy ilyen eves ~30-40k km-t teljesen elfogadok, meg nem esztetika az elso, hanem azok, amiket irtam nyitopostban es ha azt vesszuk eddig az a P 407 eleg jol korul is zarja a felteteleket. Amugy egyetertek a cikkel.


Also pl fenyezeses dolgok/volt e torve, ez sem erdekel, inkabb az, hogy belekoccantak es csak a burkoloelemek serultek, vagy felcsavarodott a szerkezet, ez nem mindegy azert.

Ujraolvastam a cikket, asszem regen rovidebb volt. ?_? Vagy lehet az egy hasonlo.

Kerdes (szavazas):
Azért tartunk itt, mert:

Hülye a vevő
Hülye a nepper
Mindenki hülye, csak én nem
Tekertettem már órát
Óratekerésből élek
Tekertem, de nem vallom be



xdddd

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 06:58am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Mar 14 2013 06:53am
Quote (bbaallaaggee @ 14 Mar 2013 12:13)
én ha kurva sok pénzem lenne, vennék 3-4 millióért egy használt Lancia Thesist ha meg beokádik benne valami komoly, vennék egy másikat. annál szebb autó szerintem kevés van.


szerintem ez nagyon otromba :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111230Next
Add Reply New Topic New Poll