d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 10 2012 07:55am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 10 2012 07:50am)
http://www.youtube.com/watch?v=DFqIT3TPdg8
valamiert csak elso 8 perc renderelodott ki, nem csekkoltam mielott feltoltottem volna :<
ja nvm, forfeitelt xd

http://youtu.be/bSxowDMwP4Q
ebbol persze megvan az egesz, kb annyi latszik, hogy berapelnek, o povja erdekesebb lenne


lol hát ez a map durván nem így nézett ki az én időmben :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2012 08:03am
Quote (szabika @ 10 Dec 2012 14:55)
lol hát ez a map durván nem így nézett ki az én időmben :D


ez csak picmip, 720pben nagyon sokaig tartott volna feltolteni, 480pben meg ronda, ha vannak texturak
nekem igy nez ki a jatek amugy normalisan:

pretty cool, huh?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 10 2012 08:04am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 10 2012 03:03pm)
ez csak picmip, 720pben nagyon sokaig tartott volna feltolteni, 480pben meg ronda, ha vannak texturak
nekem igy nez ki a jatek amugy normalisan:
http://i.imgur.com/jqBxH.jpg
pretty cool, huh?


fps érdekében veszel le ennyire mindent vagy így könnyebb látni az ellent?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2012 08:07am
Quote (daneeka10 @ 10 Dec 2012 15:04)
fps érdekében veszel le ennyire mindent vagy így könnyebb látni az ellent?


mind a ketto, regi gepen meg igy is beesett neha, mostanin mar szebben is tudnam max fpssel tolni, de igy jol latni mindent
felbontas meg azert 800x600, mert a celkeresztek mashogy neznek ki kicsit kulonbozo felbontasokon, es en igy szeretem legjobban
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 10 2012 08:09am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 10 2012 03:03pm)
ez csak picmip, 720pben nagyon sokaig tartott volna feltolteni, 480pben meg ronda, ha vannak texturak
nekem igy nez ki a jatek amugy normalisan:
http://i.imgur.com/jqBxH.jpg
pretty cool, huh?


szólni kell a fejlesztőknek hogy fölösek a texturak, csak rajzolják meg a vonalakat a térképekre xd
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 10 2012 10:20am
ezt a szart lehet chrome-rol tolni?
ha y vmi guildet irjatok mar rola thx
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2012 10:24am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Dec 2012 17:20)
ezt a szart lehet chrome-rol tolni?
ha y vmi guildet irjatok mar rola thx


igen
ramesz, hogy quakelive.com, aztan nyomogatod az eloret
amugy en ajanlom a qlprismet mindenkinek, nagyon lyosh, elso postban van link
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 10 2012 12:22pm
man contentelek
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 10 2012 12:28pm
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): daneeka10, szabika

nem kezdjük újra ezt? vizsgaidőszakban ráérek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 10 2012 12:49pm
Quote (daneeka10 @ Dec 10 2012 07:28pm)
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): daneeka10, szabika

nem kezdjük újra ezt? vizsgaidőszakban ráérek


nekem most nagyon nem kéne erre időt ölnöm :/
majd xmassal visszatérünk

igaz anno rendes egerem volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll