Quote (daneeka10 @ 10 Dec 2012 15:04)
fps érdekében veszel le ennyire mindent vagy így könnyebb látni az ellent?
mind a ketto, regi gepen meg igy is beesett neha, mostanin mar szebben is tudnam max fpssel tolni, de igy jol latni mindent
felbontas meg azert 800x600, mert a celkeresztek mashogy neznek ki kicsit kulonbozo felbontasokon, es en igy szeretem legjobban