Quote (A122 @ Sep 19 2012 09:41pm)
amúgy teljesen értelmetlen volt, mint minden komolyabb témával foglalkozó dolog a subon
mégis minek? hogy meggyőzzük egymást? lehetetlen
ezek még csak nem is a saját gondolataink
én azért kevertem bele saját gondolatot bőven.. bizonyára emiatt jött a "hülye vagy mint a vonalzó" ugatás is :XDFXDFX amit egyébként elmentettem
de abban igazad van, hogy lehetetlen meggyőzni a másikat, mikor mindenki csak arra van kihegyezve, hogy a saját igazát bizonyítsa...
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 09:42pm)
http://i.imgur.com/vF7nk.png
..igen.. ez lesz a legjobb.. mindenki éljen ahogy akar és ne basztassa a másikat a "faszságaival"
amíg másokat nem akadályozol a szaroddal addig talán jogod lehet arra, hogy foglalkozz vele :XDXD
de itt meg bejönnek a képbe az olyan emberek akik lelkileg gyengék és nincs is elég tudásuk ahhoz, hogy felfogják, hogy a másik épp csak a saját szarját akarja ráderőltetni, mert látja, hogy te most épp gyenge vagy és rád lehet