d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev18910111246Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 03:50pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 10:46pm)

filozófiatörténetből mondjuk pont 5öst kaptam :xdxdfxdf
de az ilyen szarokat már akkor sem szerettem


pf, im outta here
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:50pm
Quote (Nerz8 @ 19 Sep 2012 23:48)
@Krisz

Your account has been temporarily suspended. Your suspension will expire in 23 hours, 58 minutes.


holnap mikor megnezni meg lesz rajta 2 nap
trust me, i'm a doctor
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 03:51pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Sep 2012 23:50)
holnap mikor megnezni meg lesz rajta 2 nap
trust me, i'm a doctor


pont egy orvosnak magyarázod
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 19 2012 03:51pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Sep 2012 22:50)
holnap mikor megnezni meg lesz rajta 2 nap
trust me, i'm a doctor


Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 19 2012 03:52pm
Quote (Nerz8 @ 19 Sep 2012 23:48)
@Krisz

Your account has been temporarily suspended. Your suspension will expire in 23 hours, 58 minutes.

miért mit postolt, gaypornt?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:52pm
Quote (Sup3RN0Va @ 19 Sep 2012 23:52)
miért mit postolt, gaypornt?


Hentait.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:52pm
na ontopic
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:52pm
Quote (A122 @ Sep 19 2012 09:41pm)
amúgy teljesen értelmetlen volt, mint minden komolyabb témával foglalkozó dolog a subon
mégis minek? hogy meggyőzzük egymást? lehetetlen
ezek még csak nem is a saját gondolataink


én azért kevertem bele saját gondolatot bőven.. bizonyára emiatt jött a "hülye vagy mint a vonalzó" ugatás is :XDFXDFX amit egyébként elmentettem
de abban igazad van, hogy lehetetlen meggyőzni a másikat, mikor mindenki csak arra van kihegyezve, hogy a saját igazát bizonyítsa...

Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 09:42pm)
http://i.imgur.com/vF7nk.png


..igen.. ez lesz a legjobb.. mindenki éljen ahogy akar és ne basztassa a másikat a "faszságaival"
amíg másokat nem akadályozol a szaroddal addig talán jogod lehet arra, hogy foglalkozz vele :XDXD



de itt meg bejönnek a képbe az olyan emberek akik lelkileg gyengék és nincs is elég tudásuk ahhoz, hogy felfogják, hogy a másik épp csak a saját szarját akarja ráderőltetni, mert látja, hogy te most épp gyenge vagy és rád lehet
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 19 2012 03:54pm
Quote (Rawen @ 19 Sep 2012 23:52)
Hentait.

hát akkor megérdemli, csak buta kölykök néznek japán meséket, ugye?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 03:59pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 23:46)
ja,
"History is a set of lies agreed upon."

így a végére eljutunk oda, hogy gyakorlatilag élni se érdemes, mert mindenhonnan csak a fos meg a szar köszön vissza valójában


filozófiatörténetből mondjuk pont 5öst kaptam :xdxdfxdf
de az ilyen szarokat már akkor sem szerettem


ezt csak te mondod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111246Next
Add Reply New Topic New Poll