Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:04)
WAT
Add ide akkor a medi taget és majd rendetbaszok én itt helyetted. ^^
Also, legalább egy kibaszott suspi kijár azért amit írt ez a majom(inb4 +10% meg 21387217831283 órányi susp).
Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:18)
Lol?
Mutasd már meg hogy amit írtam abban mi volt a vérlázítóan provokáló pls.
Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:22)
Hát ezért bizony le kell tolvaj cigányozni mindenkit, meg elküldeni a halál faszára. Grat.
nem azt mondtuk h rendben van amit írt, mert önmagában nincs -- csak kicsit más ha valaki magától ugrik a másikra, vagy ha piszkálják
(ha az utcán megyek és belekötök valakibe csak úgy, aki ezután leveri az egyik vesémet, én sem kezdek panaszkodni)
de ezt nem a mi dolgunk eldönteni, a fenti csak az én véleményem (igen nagy valószínűséggel közelebb áll a valósághoz, mintsem hogy 'rendetbasszunk' -- különben is, ki beszél így)