d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 11 2012 12:59am
Quote (fahrii @ Sep 11 2012 08:51am)
Him prosti vagyok


és hány milla iggért jössz házhoz?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Sep 11 2012 02:00am
muszaki ellenorkodom
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 11 2012 03:17am
info msc + szoftver mernok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 11 2012 03:22am
Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:04)
WAT
Add ide akkor a medi taget és majd rendetbaszok én itt helyetted. ^^
Also, legalább egy kibaszott suspi kijár azért amit írt ez a majom(inb4 +10% meg 21387217831283 órányi susp).


Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:18)
Lol?
Mutasd már meg hogy amit írtam abban mi volt a vérlázítóan provokáló pls.


Quote (Smat @ 11 Sep 2012 08:22)
Hát ezért bizony le kell tolvaj cigányozni mindenkit, meg elküldeni a halál faszára. Grat.


nem azt mondtuk h rendben van amit írt, mert önmagában nincs -- csak kicsit más ha valaki magától ugrik a másikra, vagy ha piszkálják
(ha az utcán megyek és belekötök valakibe csak úgy, aki ezután leveri az egyik vesémet, én sem kezdek panaszkodni)

de ezt nem a mi dolgunk eldönteni, a fenti csak az én véleményem (igen nagy valószínűséggel közelebb áll a valósághoz, mintsem hogy 'rendetbasszunk' -- különben is, ki beszél így)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 11 2012 05:34am
Quote (Smat @ Sep 11 2012 06:22am)
Hát ezért bizony le kell tolvaj cigányozni mindenkit, meg elküldeni a halál faszára. Grat.


nem mindenkit, csak a te családod ilyen, kérlek erre jobban figyelj legközelebb
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 11 2012 07:15am
Oracle mérnök / DBA egy multinál
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 11 2012 07:38am
kertészlegény
vagyok én, a pináért halok én

This post was edited by ecneB on Sep 11 2012 07:39am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 11 2012 08:01am
Quote (RRC @ Sep 10 2012 10:04pm)
mikor nem vagy börtönben

amúgy <3 van


pontosan, de azért leszögezném, h egyszer voltam : D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 11 2012 09:57am
Quote (Smat @ Sep 11 2012 06:22am)
Hát ezért bizony le kell tolvaj cigányozni mindenkit, meg elküldeni a halál faszára. Grat.


nem mindenkit tolvaj cigányozott le, csak téged
btw én Olitol pont azt hallottam, hogy te geciszarul tudsz angolul
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2012 10:06am
Diablozok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll