Quote (farki @ 14 Aug 2012 23:45)
ebben van igazság, a neptunosok is ugyanezt mondják
4 napon nem működik normálisan (2x tárgyfelvétel, 2x vizsga), az év többi napján viszont kifogástalanul megy
az embernek mégis az a benyomása, hogy mekkora ótvar szar, mert pont akkor nem működik, amikor a legfontosabb lenne
ráadásul d3-nál ha jól rémlik vagy 1-2 hétig nem lehetett normálisan játszani ilyen 4 óránál többet egy huzamban (az AH-t meg se említsük, az még a mai napig bugos), s ez az egyik fő oka, hogy pl. amazonon 2 csillagot kapott az 5-ből a d3
aztán most még meg is haxolták a blizzt
nagyon nem tesz jót ez a reputationnek, szerintem megérné ilyenkor ideiglenesen + szervereket bérelni, vagy valami.
hát ami itt a d3 körül történt, attól én a blizzard helyében el is határolódnék...
wowban azért közel sincs/nem volt ennyi cirkusz/bug/bot/dupe/leállás/etc, d3 ahhoz képest mintha más fejlesztőtől jött volna
namindegy, a lényeg, hogy ilyen alapon lehet, hogy a gw2 releasekor is lesz valami leállás/túlterheltség, de attól még lehet tökjó a játék, csak tényleg úgy vannak programozva az emberek, hogy csak a szar marad meg (amikor épp baj van a login szerverekkel)
