d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev18910111278Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 14 2012 04:01pm
Quote (farki @ 14 Aug 2012 23:45)
ebben van igazság, a neptunosok is ugyanezt mondják
4 napon nem működik normálisan (2x tárgyfelvétel, 2x vizsga), az év többi napján viszont kifogástalanul megy
az embernek mégis az a benyomása, hogy mekkora ótvar szar, mert pont akkor nem működik, amikor a legfontosabb lenne
ráadásul d3-nál ha jól rémlik vagy 1-2 hétig nem lehetett normálisan játszani ilyen 4 óránál többet egy huzamban (az AH-t meg se említsük, az még a mai napig bugos), s ez az egyik fő oka, hogy pl. amazonon 2 csillagot kapott az 5-ből a d3
aztán most még meg is haxolták a blizzt

nagyon nem tesz jót ez a reputationnek, szerintem megérné ilyenkor ideiglenesen + szervereket bérelni, vagy valami.


hát ami itt a d3 körül történt, attól én a blizzard helyében el is határolódnék...
wowban azért közel sincs/nem volt ennyi cirkusz/bug/bot/dupe/leállás/etc, d3 ahhoz képest mintha más fejlesztőtől jött volna

namindegy, a lényeg, hogy ilyen alapon lehet, hogy a gw2 releasekor is lesz valami leállás/túlterheltség, de attól még lehet tökjó a játék, csak tényleg úgy vannak programozva az emberek, hogy csak a szar marad meg (amikor épp baj van a login szerverekkel) :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 14 2012 04:04pm
Quote (bajcli @ Aug 14 2012 10:01pm)
hát ami itt a d3 körül történt, attól én a blizzard helyében el is határolódnék...
wowban azért közel sincs/nem volt ennyi cirkusz/bug/bot/dupe/leállás/etc, d3 ahhoz képest mintha más fejlesztőtől jött volna

namindegy, a lényeg, hogy ilyen alapon lehet, hogy a gw2 releasekor is lesz valami leállás/túlterheltség, de attól még lehet tökjó a játék, csak tényleg úgy vannak programozva az emberek, hogy csak a szar marad meg (amikor épp baj van a login szerverekkel) :D


wow klon

Quote (farki @ Aug 14 2012 09:45pm)
ebben van igazság, a neptunosok is ugyanezt mondják
4 napon nem működik normálisan (2x tárgyfelvétel, 2x vizsga), az év többi napján viszont kifogástalanul megy
az embernek mégis az a benyomása, hogy mekkora ótvar szar, mert pont akkor nem működik, amikor a legfontosabb lenne
ráadásul d3-nál ha jól rémlik vagy 1-2 hétig nem lehetett normálisan játszani ilyen 4 óránál többet egy huzamban (az AH-t meg se említsük, az még a mai napig bugos), s ez az egyik fő oka, hogy pl. amazonon 2 csillagot kapott az 5-ből a d3
aztán most még meg is haxolták a blizzt

nagyon nem tesz jót ez a reputationnek, szerintem megérné ilyenkor ideiglenesen + szervereket bérelni, vagy valami.


ez meg faszság, elsö héten 24/7 fent voltam, meg kb mindenki
utána kezdödtek a problémák
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 15 2012 12:31pm
Quote (farki @ Aug 15 2012 08:25pm)
gw2 dev team

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/217603_10151065265789209_270219777_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217907_10151065265869209_757198616_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/297491_10151065266254209_1642235907_n.jpg
mi az a haj + billentyűzet?:D

amúgy relatíve sok nő dolgozik a gamen úgy néz ki:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/255444_10151065267484209_1229414361_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524333_10151065267614209_1273119714_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417304_10151065267854209_5853939_n.jpg


ez megmagyarázza a játék buzis kinézetét
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 15 2012 12:40pm
Quote (farki @ Aug 15 2012 07:25pm)
gw2 dev team

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/217603_10151065265789209_270219777_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217907_10151065265869209_757198616_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/297491_10151065266254209_1642235907_n.jpg
mi az a haj + billentyűzet?:D

amúgy relatíve sok nő dolgozik a gamen úgy néz ki:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/255444%5F10151065267484209%5F1229414361%5Fn.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524333%5F10151065267614209%5F1273119714%5Fn.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417304%5F10151065267854209%5F5853939%5Fn.jpg


szekszi bicsiz
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 20 2012 10:16am
Melyik szerverre megyünk?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 20 2012 10:19am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Aug 2012 17:16)
Melyik szerverre megyünk?


tudtommal far shiverpeaks
bár múltkor mesh linkelt egy server pollt, amiből az látszott, hogy valami de-vel kezdődőre többen mennek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 20 2012 10:25am


Ezeket meg lehet szerezni in-game is, vagy már belépés előtt előnnyel indulnak a prémiumosok és neked soha nem lesz utánad rohangáló storage/fightpet?


/e Ha valami miatt játszanék az az, hogy ez hasonlót a Requiem:Bloodymare játékra, amit mostanra sajnos jól elbasztak pedig ott volt ilyen world vs world pvp.

This post was edited by cowding on Aug 20 2012 10:28am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 20 2012 10:43am
Quote (cowding @ 20 Aug 2012 17:25)
http://2.imgland.net/1frET04.png

Ezeket meg lehet szerezni in-game is, vagy már belépés előtt előnnyel indulnak a prémiumosok és neked soha nem lesz utánad rohangáló storage/fightpet?


/e Ha valami miatt játszanék az az, hogy ez hasonlót a Requiem:Bloodymare játékra, amit mostanra sajnos jól elbasztak pedig ott volt ilyen world vs world pvp.


lól azt toltam én is nagyon rég, mikor még nem volt 600 féle free mmorpg :D
a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111278Next
Add Reply New Topic New Poll