d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2012 12:45am
Quote (Liliomtipro @ Jun 25 2012 12:01am)
gondolom a 20 éved alatt aztan gecisokat tettél azért hogy te ne legyél púp a "pesti emberek" hátán


lacketto, néha annyira elszomorítasz, most szerinted én komolyan gondoltam, hogy mi, pestiek tartjuk el a pécsieket? ne fárassz...
Ha meg seggbe basztak a munkahelyen és éppen élőfábaisbelekötök kedved van, keress más akit baszogathatsz én nem vagyok vevő rá
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 25 2012 12:51am
Quote (Vismajor @ 25 Jun 2012 08:45)
lacketto, néha annyira elszomorítasz, most szerinted én komolyan gondoltam, hogy mi, pestiek tartjuk el a pécsieket? ne fárassz...
Ha meg seggbe basztak a munkahelyen és éppen élőfábaisbelekötök kedved van, keress más akit baszogathatsz én nem vagyok vevő rá


vismajor nem vevő :/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2012 02:05am
Quote (Vismajor @ Jun 25 2012 06:45am)
lacketto, néha annyira elszomorítasz, most szerinted én komolyan gondoltam, hogy mi, pestiek tartjuk el a pécsieket? ne fárassz...
Ha meg seggbe basztak a munkahelyen és éppen élőfábaisbelekötök kedved van, keress más akit baszogathatsz én nem vagyok vevő rá


tegnap szétbaszott egy tölgyet
na erre mit mondasz
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jun 25 2012 12:05pm
#nem
inkább tészta vagy kenyér

Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Jun 24 2012 04:06pm)
én általában elsőnek összetöröm, azután rátunkolom a pörköltöt+a szaftot

afk


vagy ez
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2012 12:13pm
Quote (kuzdithom @ Jun 24 2012 08:28pm)
de a legjobb egy kis tojásos levessel, nem?


baracklekvárral
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 25 2012 01:40pm
Tegnap megemlítettem muternak hogy rég ettem már egy jó kis csirkepörköltet és csinált nekem mára! (meg is lepődtem mert amúgy telibeszarja mit akarnék enni.8D)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2012 12:13am
Quote (Bendeguz @ Jun 25 2012 08:40pm)
Tegnap megemlítettem muternak hogy rég ettem már egy jó kis csirkepörköltet és csinált nekem mára! (meg is lepődtem mert amúgy telibeszarja mit akarnék enni.8D)


nálunk az van h megkérdezi 5x h mi legyen az ebéd, majd én 5x elmondom h nekem mind1, majd kérdezi tovabb, megunom és mondom neki h mondjuk ennek egy jó bakonyit, erre közli h van itthon zoldbab, úgyhogy zoldbab főzeléket csinál :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 26 2012 01:26am
Quote (Fej @ Jun 26 2012 07:13am)
nálunk az van h megkérdezi 5x h mi legyen az ebéd, majd én 5x elmondom h nekem mind1, majd kérdezi tovabb, megunom és mondom neki h mondjuk ennek egy jó bakonyit, erre közli h van itthon zoldbab, úgyhogy zoldbab főzeléket csinál :D


ugyanez anyósoméknál
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Jun 26 2012 03:49am
ettem már
szar
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 26 2012 05:15am
Quote (Fej @ 26 Jun 2012 07:13)
nálunk az van h megkérdezi 5x h mi legyen az ebéd, majd én 5x elmondom h nekem mind1, majd kérdezi tovabb, megunom és mondom neki h mondjuk ennek egy jó bakonyit, erre közli h van itthon zoldbab, úgyhogy zoldbab főzeléket csinál :D


ez nálunk is rendszeres :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll