Quote (Liliomtipro @ Jun 25 2012 12:01am)
gondolom a 20 éved alatt aztan gecisokat tettél azért hogy te ne legyél púp a "pesti emberek" hátán
lacketto, néha annyira elszomorítasz, most szerinted én komolyan gondoltam, hogy mi, pestiek tartjuk el a pécsieket? ne fárassz...
Ha meg seggbe basztak a munkahelyen és éppen élőfábaisbelekötök kedved van, keress más akit baszogathatsz én nem vagyok vevő rá