d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 Price Check
Prev18910111255Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2012 03:23pm
Quote (josheide @ 21 May 2012 22:44)
hat en leszoplak erte ha szeretned


elment mar, fingom nincs mennyiert :D
lehet ez volt a 430k dno

azert ha talalok hasonlot, mindenkepp te leszel az elso, akit ertesitek

This post was edited by SummertimeClothes on May 21 2012 03:24pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 21 2012 03:25pm
Quote (SummertimeClothes @ 21 May 2012 23:23)
elment mar, fingom nincs mennyiert :D
lehet ez volt a 430k dno

azert ha talalok hasonlot, mindenkepp te leszel az elso, akit ertesitek


nevet meg mindig kiirja a log.. abbol azert ra lehet jonni
inb4 rare volt akkor nem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 21 2012 03:25pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 21 2012 03:26pm
Quote (fahrii @ 21 May 2012 23:25)
http://img441.imageshack.us/img441/660/nvtelenr.jpg


merc item/10
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2012 03:27pm
Quote (Floodban @ 21 May 2012 23:25)
nevet meg mindig kiirja a log.. abbol azert ra lehet jonni
inb4 rare volt akkor nem


jatelleg, 190 netto lett
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 21 2012 03:27pm
Quote (Floodban @ 21 May 2012 22:26)
merc item/10


mind1, ez annak elég jó szerintem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2012 03:28pm
Quote (fahrii @ 21 May 2012 23:25)
http://img441.imageshack.us/img441/660/nvtelenr.jpg


ketlem hogy mercre barmilyen ember koltene penzt
de persze mar tobbszor is bebizonyosodott, hogy boseges mennyisegu idiota jatszik a d3mal

Quote (fahrii @ 21 May 2012 23:29)
akkor nézz fel ah-ra :)


szoktam, csak sose keresek merc itemre, mert en jobb vagyok annal

This post was edited by SummertimeClothes on May 21 2012 03:31pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 21 2012 03:29pm
Quote (SummertimeClothes @ 21 May 2012 22:28)
ketlem hogy mercre barmilyen ember koltene penzt
de persze mar tobbszor is bebizonyosodott, hogy boseges mennyisegu idiota jatszik a d3mal


akkor nézz fel ah-ra :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 21 2012 05:32pm
ezzel megyek csomó ideje, gondoltam upgradelem aztán akkor láttam hogy piszok drágák.. így viszont kedvem lenne eladni, ha eladható ^^ ötlet?

Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 21 2012 06:34pm
Quote (Anarkin @ 22 May 2012 00:32)
ezzel megyek csomó ideje, gondoltam upgradelem aztán akkor láttam hogy piszok drágák.. így viszont kedvem lenne eladni, ha eladható ^^ ötlet?

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-5.png


elég gyakorinak tünik, sztem max 100k



nekem meg ez esett:
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111255Next
Add Reply New Topic New Poll