istenem.. amiota megnyilt a topic, azert nem nyitottam meg, mert automatikusan balaton sound-nak olvastam... FML, pedig vagy 10x raneztem az utobbi par napban
mar csak miattad is kivancsi lennek joshi
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 10:27)
Augusztus elejen otthon leszek imo, szóval simán benne lennék. Majd infot pls, hogy mi mennyi, hogy vigyek lovet, mibe kell mennyit adakozni, stb
veled alszom, szivem
This post was edited by ecneB on Apr 27 2012 01:10pm