d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 11:01am
DROKOS GECIK!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Apr 27 2012 11:12am
ÉVSZAKOK ERŐRANGSOR:

1. Tél
2. Tavasz
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
9000. Nyár
9001. Ősz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 11:13am
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 19:01)
DROKOS GECIK!!!!!!!!!!!!!


Nem tudom miről beszélsz :D




Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 27 2012 11:19am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 07:13pm)
Nem tudom miről beszélsz :D




http://1.imgland.net/oubqS.png


:DD a képpel kapcsolatban még megjegyezném, hogy küzditomi a szívószállal nem iszik, hanem vízipipát szív :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 27 2012 11:32am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 19:13)
Nem tudom miről beszélsz :D




http://1.imgland.net/oubqS.png


:hail:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 27 2012 11:41am
szivesen elmennek, kivancsi vagyok nehany emberre, de nem tudom,hogy idom/penzem hogy engedne. Meg kurva messze van.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 27 2012 01:04pm
sondor aztmondja hogy ő is megy
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 27 2012 01:08pm
istenem.. amiota megnyilt a topic, azert nem nyitottam meg, mert automatikusan balaton sound-nak olvastam... FML, pedig vagy 10x raneztem az utobbi par napban
mar csak miattad is kivancsi lennek joshi


Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 10:27)
Augusztus elejen otthon leszek imo, szóval simán benne lennék. Majd infot pls, hogy mi mennyi, hogy vigyek lovet, mibe kell mennyit adakozni, stb


veled alszom, szivem

This post was edited by ecneB on Apr 27 2012 01:10pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2012 01:15pm
Quote (ecneB @ 27 Apr 2012 21:08)
istenem.. amiota megnyilt a topic, azert nem nyitottam meg, mert automatikusan balaton sound-nak olvastam... FML, pedig vagy 10x raneztem az utobbi par napban
mar csak miattad is kivancsi lennek joshi




veled alszom, szivem


>not checking every topic for potential spam and flame
>SHIGGY DIGGY
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:00pm
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 18:13)
Nem tudom miről beszélsz :D




http://1.imgland.net/oubqS.png


I rest my case.

Quote (ecneB @ 27 Apr 2012 20:08)
istenem.. amiota megnyilt a topic, azert nem nyitottam meg, mert automatikusan balaton sound-nak olvastam... FML, pedig vagy 10x raneztem az utobbi par napban
mar csak miattad is kivancsi lennek joshi




veled alszom, szivem


OTT LESZEK!! :wub:

This post was edited by Moonflow on Apr 27 2012 02:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll