Quote (meatyowllegs @ 3 Apr 2012 19:21)
ha en beirom 62x egyedul az jo lesz?
nem vicces
1 ember csak 1x írhatja be, sajnálom
Quote (Inakwo @ 3 Apr 2012 19:23)
de kiváncsi vagyok hogy honnan ered
mert nem értem és lehet ezért nem nevetek rajta
ezaz jo elbasztam a 25k posttom
http://knowyourmeme.com/memes/dolanbár nem hiszem, hogy most ettől sokkal viccesebb lett számodra.
egyszerűen annyi az egész, hogy aki szereti a beteg/elborult forcsenes humort, annak tetszik. aki meg nem bírja, az meg nem találja ezt viccesnek. ennyi.
This post was edited by Nerz8 on Apr 3 2012 12:25pm