Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:40)
a nyomorom? azért mert duelezni akarok? fogyatékosvagy? beszoltamneked te nyomorák? xD mostmár igen mostmár okkal sértődhetsz meg de amig nem szolok be addig ne flegmázzál -.-' gyökér
1 van rá topic
2 nonladder?
3 ki a halál fasza vagy
