d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2011 02:07pm
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 21:04)
nekem ha tudatos álmom van mindig nőket erőszakolok meg 8DDD nem szabad repülésre meg ilyen szarokra pazarolni


az túl mainstream,minél inkább mindfuck van annál jobb
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 02:07pm
Quote (BLueRaN @ Dec 1 2011 09:07pm)
pillangók is vannak a hasadba? :ddd --> szerelem
drog --> magáért beszél
gyomorgörcs --> izgulsz
több tippem nincs..

álmatlanságban szenvedsz?


mi a fasz?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 02:08pm
Quote (BLueRaN @ 1 Dec 2011 22:07)
pillangók is vannak a hasadba? :ddd --> szerelem
drog --> magáért beszél
gyomorgörcs --> izgulsz
több tippem nincs..

álmatlanságban szenvedsz?


what the fuck is wrong with you man
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 02:10pm
Quote (BLueRaN @ 1 Dec 2011 21:07)
pillangók is vannak a hasadba? :ddd --> szerelem
drog --> magáért beszél
gyomorgörcs --> izgulsz
több tippem nincs..

álmatlanságban szenvedsz?


szövegértelmezés: elégtelen
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 1 2011 02:11pm
ritkán, de előfordulhat haláleset (mondjuk mitől nem)

Szerintem ha nem alszol, akkor esik annyit a koncentráció, hogy a több ébren töltött órával nem tudod kompenzálni a teljesítmény romlást. Másrészt egyénfüggő, hogy kinek mire tud beállni a biológiai órája. Ha jól tudom régen csináltak ilyen kísérletet, hogy embereket elzártak a külvilágtól mindenféle referenciapont nélkül (óra, külső fényviszonyok érzékelése, stb) és volt aki beállt a 2 nap ébren, 12+ óra alvás ritmusra.

This post was edited by beni on Dec 1 2011 02:11pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 02:12pm
Quote (BLueRaN @ 1 Dec 2011 21:07)
pillangók is vannak a hasadba? :ddd --> szerelem
drog --> magáért beszél
gyomorgörcs --> izgulsz
több tippem nincs..

álmatlanságban szenvedsz?


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 02:12pm
kurva fontos
ezért mondom!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 02:13pm
Quote (beni @ 1 Dec 2011 22:11)
ritkán, de előfordulhat haláleset (mondjuk mitől nem)

Szerintem ha nem alszol, akkor esik annyit a koncentráció, hogy a több ébren töltött órával nem tudod kompenzálni a teljesítmény romlást. Másrészt szerintem egyénfüggő, hogy kinek mire tud beállni a biológiai órája. Ha jól tudom régen csináltak ilyen kísérletet, hogy embereket elzártak a külvilágtól mindenféle referenciapont nélkül (óra, külső fényviszonyok érzékelése, stb) és volt aki beállt a 2 nap ébren, 12+ óra alvás ritmusra.


Igen erről én is olvastam hogy több mint 20 órát gond nélkül ébren lennénk ha nem érzékelnénk az idő múlását. De mivel éjszaka felesleges és veszélyes volt bármit is csinálni, úgy alakult hogy kb a napszakok váltakozásával essen egybe az alvás.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 02:13pm
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 21:12)
http://www.cartoonstock.com/lowres/cga0309l.jpg


azt hittem ide is egy mother of god jön ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 02:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 22:13)
azt hittem ide is egy mother of god jön ^^


ez inkább

Go Back To Magyar Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll