Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:46)
1. ha nem ismerunk valakit, nem itelkezunk rola...
2. fizikalis kulso alapjan pedig folleg plane nem...
FOLLEG
azert az egetveroen pocsek helyesirasod alapjan kovetkeztetni mernek, hogy eppenseggel nem atomfizikusnak keszulsz.. wat nao?